Zelle ® – wysyłaj i odbieraj pieniądze

17 lutego 2021
Category: Twoje Pieniądze

Wysyłaj i odbieraj pieniądze z Zelle

Zelle jest szybki, bezpieczny i wygodny

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wysłać pieniądze, to zarejestrowany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego w USA i rejestracja w Zelle za pośrednictwem Wells Fargo Online ®.

Wysyłaj pieniądze do osób, które znasz i którym ufasz

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się po drugiej stronie korytarza, czy w całym kraju, możesz bezpiecznie wysyłać i odbierać pieniądze znajomym, rodzinie i innym osobom za pomocą konta bankowego w USA.

Pieniądze w kilka minut wysłane lub odebrane przez Zelle

Zapewnij sobie spokój ducha, wiedząc, że Twoje pieniądze dotrą w ciągu kilku minut.

Masz już dostęp do Zelle

Jeśli korzystasz z Wells Fargo Online lub aplikacji Wells Fargo Mobile ®, Zelle jest na wyciągnięcie ręki.

Odbiorca nie jest klientem Wells Fargo? Nie ma problemu.

Nie musisz być klientem Wells Fargo, aby wysyłać lub otrzymywać płatności Zelle . Twój kontakt musi być tylko zarejestrowany w Zelle za pośrednictwem swojego banku lub aplikacji Zelle .

Daj Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi

Pomoc w pilnych potrzebach humanitarnych w całym kraju. Dowiedz się, jak przekazać darowiznę w firmie Zelle .

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Jesteśmy z Tobą.

Nie masz pewności, czy Zelle jest odpowiedni dla Twojej płatności? Dowiedz się o innych opcjach przelewu pieniędzy

Jutro urodziny wnuczki?

Wyślij pieniądze, żeby mogła wybrać to, czego naprawdę chce.

Zorganizuj wieczór z przyjaciółmi

Otrzymaj pieniądze za rezerwację limuzyny i biletów.

Wciąż masz pytania?

Szybka pomoc

 • Jak zacząć z Zelle
 • Przeczytaj często zadawane pytania dotyczące ZellePobierz aplikację mobilną Wells FargoObejrzyj nasze demo: Zarejestruj się i wyślij pieniądzeObejrzyj nasze demo: zarejestruj się, aby otrzymywać pieniądze i prosić o nieZadzwoń do nasZnajdź lokalizacjęWymagana jest rejestracja w Zelle za pośrednictwem Wells Fargo Online ®. Akceptacja regulaminu i warunków. Transakcje zwykle trwają kilka minut, gdy adres e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego w USA są już zarejestrowane w Zelle . Dostępne dla prawie każdego, kto ma konto bankowe w USA. Ze względów bezpieczeństwa Zelle należy używać wyłącznie do wysyłania pieniędzy znajomym, rodzinie lub innym osobom, które znasz i którym ufasz. Wysyłanie pieniędzy za pomocą Zelle jest podobne do dokonywania płatności gotówką. Mogą obowiązywać opłaty za wiadomości i transmisję danych Twojego operatora komórkowego. Funkcja żądania w Zelle jest dostępna tylko za pośrednictwem Wells Fargo przy użyciu smartfona. Aby wysyłać żądania płatności na numer telefonu komórkowego w USA, numer telefonu komórkowego musi być już zarejestrowanyZelle . Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z załącznikiem usługi transferu Zelle ® do umowy dostępu online Wells Fargo.

  Nazwa, emblemat i materiały chronione prawem autorskim Amerykańskiego Czerwonego Krzyża są używane za jego zgodą, która w żaden sposób nie stanowi poparcia, wyraźnego lub dorozumianego, jakiegokolwiek produktu, usługi, firmy, opinii lub stanowiska politycznego. Logo Amerykańskiego Czerwonego Krzyża jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Amerykańskiego Narodowego Czerwonego Krzyża. Więcej informacji na temat Amerykańskiego Czerwonego Krzyża można znaleźć na stronie redcross.org.

  [email protected] kwalifikuje się tylko do funkcji wysyłania; nie może służyć do żądania pieniędzy. Zelle może być używany do wysyłania bezpośrednich darowizn tylko do pomocy w przypadku katastrofy Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Darowizny na rzecz innych organizacji charytatywnych nie są obecnie dostępne.

  Zelle , Wells Fargo i Amerykański Czerwony Krzyż nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek niepowodzenie, bez ich winy, w zrealizowaniu transakcji we właściwej kwocie ani za jakiekolwiek powiązane straty.

  Zelle i powiązane znaki Zelle są w całości własnością Early Warning Services, LLC i są używane w niniejszym na podstawie licencji.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy