Wyniki WWE Money in the Bank 2017: zwycięzcy, oceny, reakcje i najważniejsze wydarzenia

17 lutego 2021
Category: Jest Również

Główny pisarz WWE 18 czerwca 2017 Komentarze Ikona dymka komentarza

Wyniki WWE Money in the Bank 2017: zwycięzcy, oceny, reakcje i najważniejsze wydarzeniaPodczas głównego wydarzenia WWE Money in the Bank 2017 było tak wiele zniewalającego chaosu, brutalnej przemocy i trzaskającej energii, że łatwo było zapomnieć o rozczarowujących elementach pay-per-view.

Baron Corbin wygrał w wysokooktanowym meczu drabinkowym Money in the Bank. Jego zwycięstwo nadeszło pod koniec thrillera, spektaklu gwiazdorskiego, który pozostawi siniaki obok ciał zapaśników na wiele dni.

Jednak pieniądze w banku nie rozwijały się na całej karcie tak, jak w tamtej walce.

Carmella wygrała rozczarowujący mecz Money in the Bank Ladder. Ho-hum zakończenia były plagą niektórych PPV. Zbyt duża część ceny wydawałaby się bardziej jak w domu na edycji SmackDown.

Niedzielna impreza miała swoje biegi domowe, które towarzyszyły jej powiewom. Czytaj dalej, aby zapoznać się z rozkładem PPV, od pierwszej walki po koronację Corbina.

The Hype Bros vs. The Colons (Pre-Show)Zack Ryder wrócił do akcji po raz pierwszy od kontuzji kolana w grudniu zeszłego roku.

On i Mojo Rawley uzyskali wczesną przewagę nad The Colons. Wszystko szło po ich myśli, dopóki Primo i Epico nie zajęli się chorą nogą Rydera.

Rawley wpadł później, przewracając się po piętach i prowadząc do zwycięstwa.

Wynik

Ryder i Rawley wygrywają przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

 • Epico kpi z drwiny Rydera „Woo woo woo.
 • „Wróciłem! – Ryder.Rawley biegnie w miejscu, gdy Epico lamentuje do niego z kotletami. Stopień

  Analiza

  Mecz rewanżowy Rydera nie był niezapomniany. To była walka o jakości domowej, malowania według numerów.

  Zwycięstwo The Hype Bros było jednak dobrym posunięciem, które pomogło im ponownie wprowadzić ich do dywizji tag team.

  Dzięki dodatkowej głębi dywizja tag team będzie miała lepsze wyniki z tymi towarzyszami. Nie ma zbyt wielu obcasów, z którymi Ryder i Rawley mogliby się zmierzyć, jeśli The Usos są zajęci waśniami z The New Day i Breezango. Znalezienie czegoś istotnego do zrobienia wymaga kreatywności.

  Pieniądze kobiet w meczu o drabinę bankowąCharlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Tamina vs. Carmella vs. Natalya

  Tamina dominowała na początku gry, uderzając drabinkami w każdego, kto próbował wejść na ring.

  Chaos rozwinął się, gdy wszyscy walczyli. Natalya oczyściła pierścień i położyła palce na teczce, zanim Flair ściągnął ją z drabiny. Inne supergwiazdy zderzyły się ze sobą, gdy pęd zmienił się z zapaśnika na zapaśnika.

  Wydawało się, że Lynch zbliża się do zwycięstwa, kiedy James Ellsworth zepchnął ją z drabiny. Odczepił teczkę i dał ją Carmelli.

  Sędziowie spierali się, czy to powinno pozwolić Carmelli wygrać.

  Wynik

  Niezapomniane chwile i cytaty

  • „W tym meczu nie ma bezpiecznej przystani. – Byron Saxton.
  • Natalya wrzuca Lyncha na drabinę.Carmella wspina się na Flaira, który został złapany na drabinie.Fani skandują „To jest niesamowite!Carmella przybija Lyncha huraganem z drabiny.Flair podłogi Natalya i Tamina z korkociągiem skaczą z górnej liny.„Nie możesz złamać zasady, która nie istnieje. John „Bradshaw Layfield. Stopień

   Analiza

   Co za stracona szansa.

   Zakończyło się to zbyt wcześnie i zanim sprawy stały się naprawdę dzikie. Walka miała kilka ekscytujących miejsc, ale wydawała się niedokończona. A zakończenie było opróżniane.

   WWE w ogóle nie wykorzystało dynamiki The Welcome Committee. A Ellsworth, który przyjął duży guz, byłby miłym dodatkiem.

   Zakończenie tego w zamieszaniu jest złym posunięciem, chociaż Carmella była idealnym zwycięzcą. Koncepcja Money in the Bank najlepiej pasuje do jej charakteru. A ona potrzebowała tego wzmocnienia w dużym stopniu.

   The Usos vs. The New Day (SmackDown Tag Team Championship)Kofi Kingston i Big E wcześnie pokonali mistrzów.

   Jednak Usos przejęli kontrolę nad wyrzuceniem Kingstona z ringu. Jimmy i Jey Uso zwolnili tempo meczu i ukarali Kingstona w ich rogu. Skupili się na nodze wysoko lecącego, ale walczył mężnie.

   Big E na chwilę pokonał swoich wrogów.

   Usosom jednak udało się uciec, odchodząc od meczu. Nowy dzień oglądał sfrustrowany z ringu.

   Wynik

   Nowy dzień wygrywa poprzez liczenie. Usos zachowują tytuły.

   Niezapomniane chwile i cytaty

   • Big E uderza Jimmy’ego Uso potężnym pluskiem na pierścieniowym fartuchu.
   • Kingston bierze nieprzyjemny wyciek poza ring.Big E unosi Jimmy’ego Uso na podłodze.Kingston rzuca się na podłogę na obu Usos. Stopień

    Analiza

    Dwie drużyny miały tutaj doskonałą chemię.

    Wiele elementów walki tytułowej kliknęło. Utykający Kingston wywołał silny patos. Paskudna strona Usos i serce Nowego Dnia były na pełnym ekranie. Do dramatu dodano wszelkiego rodzaju przekonywujące bliskie upadki.

    Jednak to zakończenie będzie przedmiotem wielu dyskusji posuwających się naprzód.

    Najwyraźniej WWE oszczędza bardziej decydujące wykończenie na później. To był zawód w teraźniejszości.

    Naomi kontra Lana (mistrzostwa kobiet SmackDown)Agresywna Lana poszła zaraz za Naomi. Zarzuciła ją na ring i ugruntowała uległymi chwytami.

    Mistrz wprawił Lanę w oszołomienie. Lana odpowiedziała, idąc za jej nogami.

    Carmella spacerowała, drażniąc się z pieniędzmi. Zamiast tego stała przy ringu, aby odwrócić uwagę obu zapaśników. To otworzyło Naomi drzwi do zaciśnięcia dławika.

    Wynik

    Naomi wygrywa przez poddanie.

    Niezapomniane chwile i cytaty

    • Lana dwukrotnie wpycha Naomi w liny.
    • Naomi wyskakuje z rozbijacza kręgosłupa Lany.„Patrzę na ciebie. – Carmella do Naomi. Stopień

     Analiza

     Lana wyglądała imponująco, biorąc pod uwagę jej ogromny brak doświadczenia, ale generalnie była powolna i niepewna, co doprowadziło do utraty energii w meczu. Ogólnie rzecz biorąc, wydawało się to meczem telewizyjnym w środku programu, a nie wartym PPV.

     Naomi będzie musiała udać się gdzie indziej, aby znaleźć przeciwnika, który zainspiruje ją do przejścia na wyższy bieg.

     Kulminacyjnym punktem akcji była kusząca gra Carmella, która przedstawiała historię padlinożercy czekającego w pobliżu, aż jej ofiara się przewróci.

     Mike i Maria Kanellis przybyliMike i Maria Kanellis zaskoczyli tłum, wychodząc na rampę wejściową. Była para z mocą Impact Wrestling mówiła, że ​​chce nauczyć SmackDown sposobów na miłość.

     Pocieszyli się przed odejściem.

     Niezapomniane chwile i cytaty

     • „Jesteśmy tutaj, aby uczyć wszystkich na SmackDown Live. – Maria.
     • „Pierwsza Dama jest tutaj! – Maria. Stopień

      Analiza

      Były Mike Bennett i były talent WWE Maria dołączający do niebieskiej marki to mile widziana niespodzianka. Ten element zaskoczenia zależy jednak od tego, ile czyta się w branży. To był od dawna plotki, jak zauważył Sean Rueter z Cageside Seats.

      Ta nazbyt czuła para nie zrobiła tutaj nic wspaniałego, ale do pewnego stopnia ugruntowała swoje charaktery. Wyrazili swoje zamiary. A SmackDown ma intrygujący sojusz, który można podłączyć we wtorkowe wieczory.

      Ich muzyka i wejście są banalne, ale prawdopodobnie pomogą im wytworzyć trochę ciepła po drodze.

      Jinder Mahal kontra Randy Orton (WWE Championship)Greg Gagne, Larry Hennig i Sgt. Rzeź była jedną z legend, które siedziały w pierwszym rzędzie, aby wziąć udział w tym meczu.

      Jinder Mahal podżegał tłum, zanim ruszył do bitwy. Po tym, jak zadzwonił dzwonek, zjadł przedramiona. Randy Orton zaatakował go metodycznym wykroczeniem.

      Jednak Viper podkręcił mu kolano podczas wycieku poza ringiem. Mahal w pośpiechu rzucił się na słaby punkt.

      Mahal użył szeregu ruchów rozsławionych przez legendy. Ciągle Orton się trząsł. Rozebrał pretendenta.

      Ingerencja ze strony Singh Brothers wykoleiła powrót Ortona. Kiedy położyli ręce na Bobie Ortonie, jego syn przyszedł na ratunek. Viper dusił obu kumpli.

      Mahal zaatakował go później, trafiając Khallasa za liczenie do trzech.

      Wynik

      Mahal wygrywa przez pinfall, aby zachować mistrzostwo.

      Niezapomniane chwile i cytaty

      • Mahal wysyła Ortona w powietrze na stopnie ringu.
      • Orton uderza Mahala w barykadę bezpieczeństwa tuż przed legendami.Mahal uderza kolanem Ortona o biurko.Mahal umieszcza Ortona w czteroczęściowym zamku.„Jinder niszczy bohatera w rodzinnym mieście na oczach ojca w Dzień Ojca. Nie jestem pewien, czy będzie lepiej. – John „Bradshaw Layfield.Bracia Singh położyli stopę Mahala na linach, aby uratować Mahala.Orton RKO gra brata Singha przez stół ogłaszający. Stopień

       Analiza

       Od winiet, które go budowały, aż po wejście, dzwony i gwizdki pakietu Mahal były doskonałe.

       Opierając się na wspaniałej atmosferze, Orton i Mahal opowiedzieli klasyczną historię o dziecięcej twarzy przeciwko pięcie, odpornego bohatera przeciwko okrutnemu złoczyńcy. Mahal działa w powolnym stylu retro, który z pewnością zniechęci niektórych ludzi. To był jednak jego najlepszy i najbardziej kompletny mecz do tej pory.

       Mecz dobrze się spisał, wykorzystując wiele ruchomych części, od legend przy ringu po Singh Brothers.

       Mahal jest wciąż nieoszlifowany, ale złożył tutaj oświadczenie, że rzeczywiście należy do mistrza WWE.

       Breezango kontra WniebowstąpieniePrzed walką Breezango dostarczył kolejny segment Fashion Files. Tym razem duet parodiował stare bity Fuji Vice. Tajemniczy zespół ogłosił, że to ten, który zniszczył biuro Tylera Breeze’a i Fandango, wyzywając modową policję na mecz.

       Na ringu Breeze i Fandango utrzymywali swoje w slugfest, dopóki Konnor nie przejął kontroli nad Księciem Pretty.

       Wniebowstąpienie zwolniło wtedy tempo do pełzania. Próbował odizolować Breeze, ale Fandango pośpieszył, aby wyrównać sytuację. Roll-up zakończył sprawę na korzyść dziecięcych twarzy.

       Wynik

       Breezango wygrywa przez pinfall.

       Niezapomniane chwile i cytaty

       • Breeze i Fandango wymawiają tytuły piosenek z lat 80. jako linijki w rozmowie. Stopień

        Analiza

        Segment komediowy Breezango nie doprowadził do najpotężniejszego ujawnienia, ale była to zabawna zmiana tempa PPV. Widzenie, jak The Ascension robi cokolwiek, jest również odświeżające.

        Sam mecz nie był niczym niezapomnianym. Wydawało się, że to był wypełniacz.

        Wniebowstąpienie nie ma rozpędu, więc pokonanie tej skromnej drużyny ma niewielką wagę.

        Miejmy nadzieję, że WWE znajdzie nowe sprawy dla Breezango. Ten zakończył się rozczarowującym punktem kulminacyjnym, ale był niesamowicie zabawny, prowadząc do tego punktu.

        Pieniądze na drabinie bankowej mężczyznDolph Ziggler kontra Sami Zayn kontra Kevin Owens kontra AJ Styles kontra Shinsuke Nakamura kontra Baron Corbin

        Corbin oślepił Nakamurę jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

        Owens i Zayn bili się poza ringiem. Corbin ścigał wszystkich. Chaos oznaczał walkę, gdy Owens zaatakował Stylesa, a Corbin pokonał Zigglera.

        Wkrótce Zayn, Styles, Corbin i Ziggler wyglądali na kilka chwil od zwycięstwa, ale ich wrogowie za każdym razem stawali im na drodze.

        Corbin wyczyścił ring i był na najlepszej drodze do zwycięstwa, ale Nakamura wrócił. Król Silnego Stylu uderzył go. On i Styles mieli starcie u podstawy drabiny, która podpaliła tłum.

        Samotny Wilk ostatecznie odepchnął swoich przeciwników na bok, aby przejąć teczkę.

        Wynik

        Corbin wygrywa, odzyskując teczkę.

        Niezapomniane chwile i cytaty

        • Corbin rozkłada Nakamurę z kamerą wideo.
        • Corbin i Ziggler łączą siły, by złamać drabinę na ciele Stylesa.„Mamy już wojnę na wyczerpanie. – JBL.Zayn zrzuca Owensa z górnej liny na drabinę.Ziggler wspina się na Corbin, by sięgnąć po aktówkę.Zayn uderza Zigglera bombą zasilaną ze szczytu drabiny.Styles używa Fenomenalnego Przedramienia, aby zrzucić Zayna z drabiny.Styles wrzuca Owensa na drabinę z pierścienia fartucha.Jak Kevin Owens nie jest złamany na pół? JBL.Styles wisi na drucie, który trzyma teczkę. Stopień

         Analiza

         To było wszystko, czym powinien być Money in the Bank – elektryczny, pełen chwil przypominających wypadki samochodowe, etap tworzenia gwiazd.

         Pod wieloma względami Corbin był tu najważniejszy. Przez większą część meczu grał niszczycielem.

         Rywalizacja Owensa i Zayna dodała energii do walki. Każdy człowiek podjął niewiarygodne ryzyko. Paskudne, niebezpieczne miejsca były podświetlane po podświetleniu.

         WWE bardzo dobrze wykorzystało Nakamurę, upewniając się, że prezentuje go w pobliżu punktu kulminacyjnego. Jego powrót był wielkim momentem, a jego pojedynek ze Stylesem był mini meczem marzeń.

         Firma ma teraz wiele intrygujących ścieżek do obrania, w tym feud Nakamury z Corbinem lub Zaynem i Stylesem, który ma problemy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy