Veniti planuje oryginalne projekty, nie wyklucza przejęć w mozliwosci 2-3 czasów

Veniti planuje oryginalne projekty, nie wyklucza przejęć w mozliwosci 2-3 czasów
27 lipca, 2020
Category: gielda

Veniti chce skupić się metrów. in. w opracowaniu jak i równiez rozwoju autorskich rozwiązań informatycznych dostępnych w urządzenia stacjonarne i mobilne, a także planuje rozwój przez przejmowanie lub łączenie się sposród podmiotami hiszpanskimi, lub zagranicznymi w mozliwosci najbliższych 2-3 lat, podała spółka.

„Po zmianach po akcjonariacie, zarządzie i radzie nadzorczej, które miały polozenie w okresie 08-09. 2015 działalność spółki skoncentrowana jest w szeroko pojętych działaniach marketingu zintegrowanego a mianowicie wpierających sprzedaż w sektorze B2B. Metoda jest konsekwencją połączenia części biznesowych Veniti i Boomerang, zwiększenia kwalifikacji i planów rozwoju spółki na najbliższe lata” – czytamy przy komunikacie.

Połączenie części biznesowych Veniti jak i równiez Boomerang wniosło do spółki oprócz dodatkowych kompetencji, także portfolio klientów w branżach dotychczas nie obsługiwanych (m. in. INFORMATYKA, budownictwo, pojazdy ciężarowe). „Emitent zamierza przedstawić nową, szeroką ofertę usług dotychczasowym klientom, pokazując wynik synergii. Emitent zamierza rozwijać swoją działalność poprzez ydobzwanie nowych klientów w niektórych segmentach branzy i branżach. Żeby osiągnąć postawiony zamiar zamierza zatrudnić branżowych specjalistów i zmienić system docierania do ewentualnych klientów” – czytamy nadal.

Największy parcie spółka planuje położyć w opracowanie jak i równiez rozwój autorskich rozwiązań informatycznych, dostępnych na urządzenia stacjonarne i mobilne. „Rozwiązania te usprawnią tok zarządzania projektami, ich wykonania oraz pozwolą obliczać stopę zwrotu z prowadzonych dla klientów działań. Dzięki temu klienci spółki będą potrafili oceniać efektywność podejmowanych działań. Zarząd planuje także zmniejszyć koszty operacyjne spółki a takze zwiększyć marżowość poprzez zaopatrywanie bardziej złożonych, a skutkiem tego bardziej rentownych usług” a mianowicie podała spółka.

Spółka planuje także rozwój przez przejmowanie lub łączenie się sposród podmiotami polskimi lub zagranicznymi w perspektywie najbliższych 2-3 lat. „Działania te pozwolą osiągnąć pozycję w czołówce branży na terytorium polski oraz wysoką pozycję zagranicą. Emitent pozwala również inne możliwości działań kapitałowych, które pozwolą dzieki rozwój spółki. Zarząd przewodzi rozmowy z wąskim gronem podmiotów. O efektach negocjacji zarząd będzie informował adekwatnymi komunikatami” – czytamy.

Veniti S. Natomiast. od 2011 r. notowana jest w dziedzinie NewConnect. Od chwili debiutu spółka zbudowała program zakupowy rejsów wycieczkowych a mianowicie portal sprzedażowy Kruzy. pl.