Twój kompletny przewodnik po karcie kredytowej Uber

17 lutego 2021
Category: Złożyć Wniosek

By: Brett Helling // Aktualizacja: 17 sierpnia 2020

Ujawnienie: Ridester.com jest obsługiwany przez naszych użytkowników. Możemy otrzymać wynagrodzenie od firm, o których produktach piszemy, testujemy lub recenzujemy. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Więcej informacji można znaleźć w naszym Ujawnieniu informacji o partnerach.

Czy często korzystasz z Ubera? Czy dużo podróżujesz i jesz poza domem? W takim razie warto przyjrzeć się karcie Uber Visa. Uber nadal dodaje usługi dla swoich klientów, od rowerów po wynajem samochodów.

Teraz firma nawiązała współpracę z Barclays, aby zaoferować klientom kartę kredytową Uber. W tym poście przyjrzymy się różnym zaletom oferowanym przez tę kartę, abyś mógł zdecydować, czy warto ją zastosować.

Skocz do:

Co to jest karta kredytowa Uber?

Karta Uber Visa to zwrot gotówki i nagrody, którą oferuje Uber. Nie musisz być klientem Ubera, aby ubiegać się o kartę i korzystać z niej, ale najwięcej z niej uzyskasz, jeśli regularnie korzystasz z aplikacji dla pasażerów Uber lub Uber Eats.

Karta jest dostępna tylko w USA, chociaż posiadacze karty mogą jej używać do robienia zakupów w dowolnym miejscu na świecie, w którym akceptowane są karty Visa. Nie ma opłaty rocznej.

Jakie korzyści daje karta Uber Visa?

Karta Uber Visa oferuje szereg nagród i korzyści. Te profity dzielą się na trzy kategorie:

 • Bonus za rejestrację
 • Program nagródInne korzyściPrzyjrzyjmy się po kolei każdej z tych kategorii.

  1. Bonus za rejestrację karty Uber VisaGdy zarejestrujesz się w celu uzyskania karty Uber Visa i wydasz 500 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 90 dni po otwarciu konta, otrzymasz 10000 punktów bonusowych. Możesz wymienić te punkty bonusowe na 100 $ w kredytach Uber, 100 $ w gotówce lub 100 $ na kartach podarunkowych. Ta oferta jest dostępna tylko dla nowych posiadaczy kart. Wszelkie zakupy kwalifikują się (chociaż przeniesienia salda i zwrócone zakupy nie liczą się).

  2. Program nagród Uber Visa CardOprócz premii za rejestrację posiadacze kart Uber Visa otrzymują zwrot gotówki z różnych kategorii premii. Kwoty zwrotu gotówki są następujące:

  • 4% zwrotu na posiłki – obejmuje restauracje, dania na wynos i bary, a także zakupy w Uber Eats.
  • 3% zwrotu na hotel i przelot – obejmuje to również wynajem domów wakacyjnych. 2% zwrotu za zakupy online – obejmuje to Uber, zakupy online oraz usługi przesyłania strumieniowego wideo i muzyki. 1% zwrotu na wszystkie inne zakupy – jeśli nie mieści się w powyższych kategoriach, otrzymasz 1% zwrotu.3. Inne korzyści związane z kartą Visa UberOprócz powyższych nagród, posiadacze kart Uber Visa uzyskują również dostęp do następujących korzyści:

   • Ubezpieczenie telefonu komórkowego – płacąc kartą za telefon komórkowy, możesz otrzymać do 600 USD za uszkodzenie lub kradzież telefonu komórkowego.
   • Kredyt w wysokości 50 USD – jeśli wydasz na swoją kartę co najmniej 5000 USD rocznie, otrzymasz 50 USD do wykorzystania na dowolną z następujących usług subskrypcji online:
    • Apple Music
    • PandoraSpotifyAmazon MusicMuzyka GoogleSłyszalnySirius XMNetflixHuluHBO NOWDirecTV TERAZOpłata członkowska Amazon PrimeShoprunner Ekskluzywny dostęp do wydarzeń – otrzymasz wyłączny dostęp do wydarzeń, głównie w Nowym Jorku, San Francisco, Los Angeles, Chicago i DC Brak opłat za transakcje zagraniczne – nie będziesz płacić opłat za transakcje zagraniczne za korzystanie z karty poza Stanami Zjednoczonymi, bez względu na to, gdzie podróżujesz. Wymieniaj punkty natychmiast – aby wymienić punkty Rewards na kredyty Uber, po prostu otwórz aplikację Uber i dotknij salda punktów w menu. Aby wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe, otwórz aplikację mobilną Barclays US (dostępną na Androida i iPhone’a).Najczęściej zadawane pytania dotyczące karty kredytowej Uber

     Na koniec oto kilka odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące karty Uber Visa.

     1. Czy zdobywam punkty za zakupy dokonane za granicą?

     Tak, wszystkie zakupy dokonane kartą Uber Visa zdobywają punkty, bez względu na to, gdzie je dokonasz.

     2. Czy karta kredytowa Uber ma roczną opłatę?

     Nie, nie ma opłaty rocznej za kartę.

     3. Czy punkty premiowe tracą ważność?

     Punkty nigdy nie tracą ważności, dopóki konto jest otwarte, ma dobrą opinię, a program trwa.

     4. Czy istnieje ograniczenie liczby punktów lojalnościowych, które mogę zdobyć?

     Nie, nie ma ograniczeń.

     5. Czy do odebrania nagrody wymagana jest minimalna liczba punktów?

     Tak, potrzebujesz co najmniej 500 punktów bonusowych, aby wymienić je na środki Uber i co najmniej 2500 punktów bonusowych, aby wymienić je na zwrot gotówki lub karty podarunkowe.

     6. Czy mogę dodać upoważnionych użytkowników do mojej karty Uber Visa?

     Tak, możesz dodawać autoryzowanych użytkowników do swojej karty. Może to być świetny sposób na zdobycie jeszcze większej liczby punktów, a także spełnienie wymagań, aby otrzymać bonus rejestracyjny. Pamiętaj, aby dodać tylko osoby, którym ufasz, ponieważ nadal jesteś odpowiedzialny za opłacenie wszystkich opłat dokonanych przy użyciu karty.

     7. Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o karcie Uber Visa?

     Aby dowiedzieć się więcej o karcie (a także złożyć wniosek), odwiedź oficjalną stronę karty Uber Visa.

     8. Czy karta Uber Visa jest dla mnie odpowiednia?

     Jeśli dużo podróżujesz, często jeździsz na mieście i robisz zakupy online (zwłaszcza przejażdżki Uberem), ta karta może być dobrym wyborem. Minimalna kwota wydatków wymagana do otrzymania bonusu jest dość niska w porównaniu z wieloma innymi kartami z nagrodami (które często wymagają wydania tysięcy dolarów w ciągu pierwszych 90 dni, aby otrzymać bonus rejestracyjny). Wystarczy spojrzeć na coś takiego jak karty Chase Sapphire Reserve lub American Express Platinum, aby zobaczyć, co mamy na myśli.

     Podobnie jak w przypadku każdej karty kredytowej, należy mieć świadomość, że złożenie wniosku o kartę będzie wymagało twardego zapytania kredytowego, co może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Powinieneś także wydawać tylko tyle, ile możesz spłacić. Jeśli w końcu zapłacisz odsetki, program nagród nie jest tego wart.

     Zawsze upewnij się, że w pełni rozumiesz warunki każdej karty kredytowej, o którą się ubiegasz. Obejmuje to zrozumienie, czy na karcie jest opłata za przelew salda, opłata za zaliczkę w gotówce i inne informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy karta jest odpowiednia dla Twoich potrzeb finansowych. Aby wyświetlić pełną listę warunków korzystania z karty Uber Visa (i zgłoś się teraz), odwiedź oficjalną stronę Barclays.

     Zdobądź nagrodę dzięki karcie kredytowej Uber

     Karta kredytowa Uber może być dobrym wyborem dla osób, które często korzystają z Ubera i chcą zrównoważyć koszty przejazdów Uberem codziennymi wydatkami. Jeśli interesują Cię inne sposoby zdobywania środków Uber, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kodach promocyjnych Uber.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy