Najlepsze firmy pożyczkowe

Najlepsze firmy pożyczkowe
16 października 2020
Category: Twój Kredyt

Na tej stronie:

Wiele lub wszystkie przedstawione firmy zapewniają LendEDU rekompensatę. Dzięki tym prowizjom zapewniamy naszym klientom bezpłatną usługę. Odszkodowanie, wraz z godzinami dogłębnych badań redakcyjnych, określa, gdzie i jak firmy pojawiają się w naszej witrynie.

W tym przewodniku możesz porównać nasze wybory dla najlepszych firm pożyczkowych i znaleźć odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań pożyczkobiorców.

Najlepsze pożyczki osobiste mają niskie oprocentowanie, brak opłat lub niskie opłaty oraz różne warunki spłaty do wyboru. Możesz wykorzystać fundusze na konsolidację zadłużenia, ulepszenia domu lub zazwyczaj na cokolwiek innego, na co potrzebujesz pieniędzy.

Pożyczki osobiste są na ogół oferowane ze stałym oprocentowaniem, które jest niższe niż inne opcje finansowania, takie jak karty kredytowe, co pozwala na prosty proces spłaty. Twoje uprawnienia i oferowane stawki opierają się głównie na Twojej zdolności kredytowej.

Porównaj firmy oferujące pożyczki osobiste i stawki

Min. Ocena kredytowa

 • Dostępny program Rate Beat
 • Przyjmuje wspólne wnioski dla każdego rodzaju pożyczki
 • LightStream ma jeden z najwyższych limitów pożyczek; zezwalając pożyczkobiorcom na zaciągnięcie do 100 000 USD
 • Zero inicjacji, kar za przedpłaty lub opłat za opóźnienia
 • Sadzi drzewo za każdą pożyczkę

* Warunki pożyczki nie są gwarantowane i mogą się różnić w zależności od celu pożyczki, jej długości, kwoty pożyczki, historii kredytowej i metody płatności (płatność automatyczna lub faktura). Oferta cenowa obejmuje rabat AutoPay. Zniżka AutoPay jest dostępna tylko wtedy, gdy została wybrana przed przyznaniem pożyczki. Aby otrzymać pożyczkę, musisz wypełnić wniosek na LightStream.com, co może wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Możesz zostać poproszony o zweryfikowanie dochodów, tożsamości i innych informacji podanych w aplikacji. Przykład płatności: Miesięczne płatności pożyczki w wysokości 10 000 USD z oprocentowaniem 6,14% RRSO na okres 3 lat skutkowałyby 36 miesięcznymi płatnościami w wysokości 304,85 USD. Obowiązują dodatkowe warunki i ograniczenia. Podane ceny i warunki mogą ulec zmianie bez powiadomienia. SunTrust teraz Truist jest pożyczkodawcą na równych prawach mieszkaniowych. 2020 Truist Financial Corporation. SunTrust®, Truist, LightStream®, logo LightStream,oraz logo SunTrust są znakami usługowymi Truist Financial Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Usługi pożyczkowe świadczone przez SunTrust teraz Truist Bank.

Minimalna pożyczka

Maksymalna kwota pożyczki

Czas na finansowanie

Min. Roczny dochód

Min. Historia kredytowa

Ograniczenia stanowe

Opłaty początkowe

Kara za przedpłatę

Opłaty za opóźnienie

5000 $
100 000 $
Już tego samego dnia 3
Nie dostarczono
Nie dostarczono
Dostępne w każdym stanie
Żaden
Żaden
Żaden

Min. Ocena kredytowa

 • Dostęp do bezpłatnego monitoringu kredytów, symulatora kredytów i bezpłatnych zasobów edukacyjnych
 • Aktualizacja może pozwolić ci tymczasowo zmniejszyć miesięczne płatności z powodu trudności
 • Środki zostaną przesłane do Twojego banku za pośrednictwem ACH w ciągu jednego (1) dnia roboczego od rozliczenia niezbędnych weryfikacji
 • Brak kar za przedpłatę

* Pożyczki osobiste udzielone w ramach opcji aktualizacji APR w wysokości 7,99% -35,97%. Wszystkie pożyczki osobiste podlegają opłacie za udzielenie kredytu od 2,9% do 8%, która jest potrącana z wpływów z pożyczki. Najniższe stawki wymagają płatności automatycznej i bezpośredniej spłaty części istniejącego zadłużenia. Na przykład, jeśli otrzymasz pożyczkę w wysokości 10000 USD na 36 miesięcy i RRSO 17,98% (która obejmuje roczną stopę procentową w wysokości 14,32% i jednorazową opłatę za udzielenie kredytu w wysokości 5%), otrzymasz na koncie 9500 USD i wymagana miesięczna płatność w wysokości 343,33 USD. W okresie obowiązywania pożyczki Twoje płatności wyniosą 12 359,97 USD. RRSO Twojej pożyczki może być wyższa lub niższa, a Twoje oferty pożyczki mogą nie mieć wielu dostępnych okresów. Rzeczywista stopa zależy od wyniku kredytowego, historii wykorzystania kredytu, okresu kredytowania i innych czynników. Opóźnione płatności lub kolejne opłaty i opłaty mogą zwiększyć koszt kredytu o stałym oprocentowaniu.Za wcześniejszą spłatę pożyczki nie ma żadnych opłat ani kar. Pożyczki osobiste udzielone przez partnerów pożyczkowych Upgrade. Informacje o partnerach pożyczkowych Upgrade można znaleźć pod adresem https://www.upgrade.com/lending-partners/.

** Zaakceptuj ofertę pożyczki, a Twoje środki zostaną przesłane na Twój bank lub wyznaczone konto w ciągu jednego (1) dnia roboczego od rozliczenia niezbędnych weryfikacji. Dostępność środków zależy od tego, jak szybko Twój bank przetwarza transakcję. Od momentu zatwierdzenia środki powinny być dostępne w ciągu czterech (4) dni roboczych. W zależności od wierzyciela rozliczenie środków przesłanych bezpośrednio na spłatę wierzycieli może zająć do 2 tygodni.

Minimalna pożyczka

Maksymalna kwota pożyczki

Czas na finansowanie

Min. Roczny dochód

Min. Historia kredytowa

Ograniczenia stanowe

Opłaty początkowe

Kara za przedpłatę

Opłaty za opóźnienie

1000 $
35 000 $
Jeden dzień roboczy **
Żaden
Zwykle 3 lata
Niedostępne w IA i WV
2,9% – 8% kwoty kredytu
Żaden
Do 10 USD

Min. Ocena kredytowa

 • Założony w 2007 roku LendingClub to największy internetowy pożyczkodawca pożyczek osobistych w USA
 • Możliwość dodania cosignera
 • Pożyczkobiorcy borykający się z trudnościami mają możliwość spłaty wyłącznie odsetek przez trzy miesiące
 • Brak kar za przedpłatę
Minimalna pożyczka

Maksymalna kwota pożyczki

Czas na finansowanie

Min. Roczny dochód

Min. Historia kredytowa

Ograniczenia stanowe

Opłaty początkowe

Kara za przedpłatę

Opłaty za opóźnienie

1000 $
40 000 $
Zaledwie 3 dni
Żaden
Żaden
Niedostępne w IA
2% – 6% kwoty kredytu
Żaden
15 USD lub 5% niezapłaconej kwoty

Min. Ocena kredytowa

 • Upstart bierze pod uwagę czynniki inne niż Twoja zdolność kredytowa podczas oceny wniosku o pożyczkę
 • Przyjmuje kandydatów z pracą w niepełnym wymiarze godzin lub listem z ofertą pracy
 • Otrzymaj środki już następnego dnia po zatwierdzeniu
 • Brak kar za przedpłaty lub ukrytych opłat
Minimalna pożyczka

Maksymalna kwota pożyczki

Czas na finansowanie

Min. Roczny dochód

Min. Historia kredytowa

Ograniczenia stanowe

Opłaty początkowe

Kara za przedpłatę

Opłaty za opóźnienie

1000 $
50 000 $
Zwykle jeden dzień
Żaden
Żaden
Dostępne w każdym stanie
0% – 10% kwoty kredytu
Żaden
15 $ lub 5% płatności

6 najlepszych firm pożyczkowych

Poniżej znajdują się recenzje naszych ofert dla najlepszych pożyczkodawców pożyczek osobistych. Możesz znaleźć informacje na temat stóp procentowych, długości okresów, opłat i nie tylko.

Następujące firmy są naszymi partnerami, którzy zostali w pełni zweryfikowani przez nasz zespół redakcyjny, co pozwala nam na bieżąco aktualizować informacje i daje nam wgląd w to, który pożyczkodawca jest najlepszy do czego.

Oto nasze wybory dla najlepszych firm pożyczkowych. Kliknij pożyczkodawcę, aby przejść do jego recenzji:

 • LightStream : najlepszy dla dobrego lub dobrego kredytu, szybkiego finansowania, bez opłat
 • Uaktualnienie : najlepsze rozwiązanie w przypadku kredytów o wartości godziwej lub złej, pożyczek poniżej 5 tys
 • LendingClub : Najlepsze w przypadku kredytów o wartości godziwej lub złej, pożyczek poniżej 5 000 USD, sprawdzanie stawek
 • Upstart : najlepszy od godziwego do złego kredytu, sprawdzanie kursów
 • Avant : najlepszy dla złych kredytów, sprawdzania stawek
 • Spłata : najlepsza w przypadku uczciwego kredytu, spłaty zadłużenia na karcie kredytowej

LightStream

Najlepsze dla: od doskonałego do dobrego kredytu, szybkiego finansowania, bez opłat

Ocena redakcyjna (5,0 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 660
 • 100 $ gwarancji satysfakcji 1
 • Pokonuje stawkę oferowaną przez konkurenta o 0,10 punktu procentowego
 • Rabat AutoPay w wysokości 0,50%

Już tego samego dnia

LightStream jest naszym najlepszym pożyczkodawcą pożyczek osobistych ze względu na niskie stopy procentowe, szeroki zakres kwot pożyczek, brak opłat i wspaniałe korzyści. Pożyczkodawca działający wyłącznie online kieruje swoją ofertę głównie do pożyczkobiorców posiadających dobry kredyt, umożliwiając im oferowanie jednego z najbardziej konkurencyjnych obecnie dostępnych produktów pożyczkowych.

Pożyczki LightStream można wykorzystać praktycznie w dowolnym celu. Maksymalny okres pożyczki wynosi siedem lat, gdy fundusze są wykorzystywane na cokolwiek innego niż remont domu; w przypadku remontu domu maksymalny okres wynosi 12 lat.

Jeśli nie jesteś zadowolony z pożyczki osobistej, możesz wypełnić kwestionariusz w ciągu 30 dni od otrzymania środków, a LightStream wyśle ​​Ci 100 USD. Ponadto LightStream jest tak pewny swojego produktu, że ma program Rate Beat, w którym pokonuje każdą stawkę oferowaną przez konkurenta w wysokości 0,10 punktu procentowego, jeśli spełnione są określone warunki (szczegółowe informacje można znaleźć na stronie).

Ponieważ proces składania wniosku o pożyczkę odbywa się całkowicie online, pożyczkobiorcy nie muszą udawać się do fizycznego oddziału, aby wypełnić wniosek. Możesz również złożyć wniosek ze współkredytobiorcą, aby ulepszyć swój wniosek. Po zatwierdzeniu możesz otrzymać swoje środki już następnego dnia.

Aktualizacja

Najlepsze dla: kredytu od godziwego do złego, pożyczek poniżej 5 tys. USD, sprawdzania stawek

Ocena redakcyjna (4,8 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 620
 • Sprawdź swoje stawki bez wpływu na swoją zdolność kredytową
 • Darmowe narzędzia do monitorowania kredytów i edukacji online

Już następnego dnia

Upgrade to kolejna firma, która pożycza pieniądze pożyczkobiorcom na uczciwy i zły kredyt. Stopy procentowe są konkurencyjne w stosunku do innych pożyczkodawców, których celem są pożyczkobiorcy w tym przedziale kredytowym, a dostępny jest szeroki zakres kwot pożyczek. Ponadto Upgrade nie pobiera kar za przedpłatę, więc możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

Cały proces składania wniosku można przeprowadzić online, a środki możesz otrzymać już następnego dnia. Sprawdzanie stawek nie wpłynie również na Twoją zdolność kredytową. Upgrade pozwala na wspólne aplikacje, co może zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie najniższych stawek. Ponadto kwalifikowalność zależy w większym stopniu od wolnych przepływów pieniężnych w porównaniu z innymi pożyczkodawcami.

Jeśli zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę na podwyższenie klasy, będziesz mieć dostęp do bezpłatnego monitorowania zdolności kredytowej i innych narzędzi oceny zdolności kredytowej, które pomogą Ci zbudować wynik.

LendingClub

Najlepsze dla: kredytu od godziwego do złego, pożyczek poniżej 5 tys. USD, sprawdzania stawek

Ocena redakcyjna (4,5 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 600
 • Sprawdź swoje stawki bez wpływu na swoją zdolność kredytową
 • Rynek peer-to-peer zamiast dużego banku lub pożyczkodawcy

Już po 4 dniach roboczych

LendingClub to platforma peer-to-peer, która umożliwia osobom fizycznym otrzymywanie pożyczek finansowanych przez innych konsumentów. Pożyczki osobiste LendingClub najlepiej nadają się dla osób o dobrej lub słabej ocenie kredytowej i można je wykorzystać na prawie każdy wydatek.

Wniosek można wypełnić w ciągu zaledwie kilku minut i możesz sprawdzić swoje stawki za pomocą miękkiego ściągnięcia kredytu, który nie wpłynie na twoją zdolność kredytową. Jeśli chcesz, możesz również złożyć wniosek u współkredytobiorcy. Jeśli zaakceptujesz ofertę pożyczki, Twoje środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe już po czterech dniach roboczych – czyli nieco dłużej niż w przypadku niektórych konkurentów.

Dorobkiewicz

Najlepsze dla: od godziwego do złego kredytu, sprawdzanie stawek

Ocena redakcyjna (4,5 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 580 lub 620 w zależności od miejsca zamieszkania
 • Sprawdź swoje stawki bez wpływu na swoją zdolność kredytową
 • 10-dniowy okres karencji w przypadku opóźnionych płatności

Upstart to kolejny pożyczkodawca internetowy oferujący konkurencyjne stawki pożyczek pożyczkobiorcom ze złym i uczciwym kredytem. Pożyczki mogą jednak wiązać się z dużymi opłatami za udzielenie pożyczki, w zależności od sytuacji osobistej.

Możesz wypełnić wniosek online i otrzymać środki już następnego dnia. Wspólne wnioski są niedozwolone, ale możesz sprawdzić swoje stawki bez wpływu na swoją zdolność kredytową. Możesz również spłacić swoją pożyczkę w dowolnym momencie bez narażania się na karę przedpłaty.

Avant

Najlepsze dla: złego kredytu, sprawdzania stawek

Ocena redakcyjna (4,5 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 580
 • Sprawdź swoje stawki bez wpływu na swoją zdolność kredytową
 • Brak wymogu minimalnego dochodu

Opłata za wydanie od 2000 do 35 000 USD

Średnio 2 dni

Jeśli masz słaby kredyt, Avant może być najlepszą opcją na zabezpieczenie pożyczki osobistej. Stworzyła autorską formułę oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów i narzędzi analitycznych.

Pożyczki mogą być wykorzystywane do różnych celów, w tym konsolidacji zadłużenia, modernizacji domu i nie tylko. Proces składania wniosków jest dość prosty. Możesz sprawdzić swoje stawki w ciągu kilku minut bez wpływu na swoją zdolność kredytową. Jeśli podoba Ci się oferowane warunki, możesz podpisać elektronicznie, a środki zostaną wpłacone na Twoje konto już następnego dnia roboczego po twardym zaciągnięciu kredytu.

Wypłata

Najlepsze dla: uczciwego kredytu, spłaty zadłużenia karty kredytowej

Ocena redakcyjna (4,8 / 5,0)

 • Minimalna ocena kredytowa 640
 • Musi mieć stosunek zadłużenia do dochodu wynoszący 50% lub mniej
 • Zaprojektowany, aby pomóc zwiększyć Twój wynik FICO

Payoff oferuje pożyczkę osobistą, która ma pomóc pożyczkobiorcom wyeliminować zadłużenie na karcie kredytowej. Ich pożyczka umożliwia konsolidację wielu wysokoprocentowych sald na karcie kredytowej w jedną miesięczną płatność o stałym oprocentowaniu.

Coś, co wyróżnia Payoff wśród innych pożyczkodawców, to przejrzystość kryteriów zatwierdzania. Aby uzyskać zgodę na pożyczkę, potrzebujesz między innymi wyniku FICO 640 lub wyższego, wskaźnika zadłużenia do dochodu wynoszącego 50% lub mniej oraz trzech lat dobrego kredytu.

Jeśli szukasz pożyczki osobistej, która pomoże Ci spłacić wysokie oprocentowanie zadłużenia na karcie kredytowej, to Payoff może być dobrą opcją.

Jak wybraliśmy najlepsze firmy pożyczkowe

Aby pomóc Ci znaleźć firmę pożyczkową, nasz zespół redakcyjny poświęcił ponad 50 godzin na analizę wielu punktów danych u naszych partnerskich pożyczkodawców. Każda firma została oceniona w stosunku do innych w swojej kategorii kredytowej.

Oceniliśmy pożyczkodawców na podstawie stóp procentowych, opłat, długości okresów, kwot pożyczek, czasu depozytu, dostępności miękkich kredytów, rabatów, dostępności pożyczek podporządkowanych lub wspólnych, ratingu BBB, ratingu Trustpilota i dodatkowych korzyści. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj.

Czego szukać w najlepszej pożyczce osobistej

Aby znaleźć najlepszą pożyczkę osobistą, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Chociaż najlepsza pożyczka dla Ciebie zależy od Twojej sytuacji osobistej, oto kilka typowych rzeczy, na które należy uważać:

Ceny i warunki

Oprocentowanie: szukaj pożyczek osobistych o najniższych stopach procentowych. Stopa procentowa będzie miała największy wpływ na całkowity koszt pożyczki, dlatego ważne jest, aby rozejrzeć się za najniższą stawką.

Warunki spłaty: pożyczkodawcy zazwyczaj umożliwiają wybór spośród szeregu warunków spłaty. Jest to czas, za który będziesz musiał dokonywać miesięcznych płatności. Krótsze terminy skutkują wyższymi miesięcznymi płatnościami, ale z czasem zaoszczędzą więcej odsetek i odwrotnie w przypadku dłuższych terminów spłaty. Upewnij się, że wybrany pożyczkodawca ma termin spłaty, który spowoduje miesięczną płatność dostosowaną do Twojego budżetu.

Dostępne rabaty: Wielu pożyczkodawców oferuje zniżki na oprocentowanie, aby pomóc obniżyć całkowity koszt pożyczki i promować zachowania zdrowe finansowo. Najczęściej pożyczkodawcy oferują zniżkę (zazwyczaj 0,25%) przy konfigurowaniu płatności automatycznych. Inni pożyczkodawcy mogą oferować zniżki na inne rzeczy, takie jak posiadanie konta bankowego u pożyczkodawcy.

Opłaty za udzielenie pożyczki : ta opłata jest naliczana przy zaciąganiu pożyczki osobistej i jest obliczana jako procent całkowitej kwoty pożyczki. Wiele najlepszych organizacji pożyczkowych nie pobiera żadnych opłat za udzielenie pożyczki, ale niektóre tak. Jeśli tak, pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę przy obliczaniu całkowitego kosztu kredytu.

Kary przedpłaty: ta opłata jest naliczana, jeśli spłacasz wcześniej pożyczkę. Podobnie jak w przypadku opłat za udzielenie pożyczki, większość czołowych firm pożyczkowych nie pobiera kar za przedpłatę. Jeśli przewidujesz, że będziesz chciał spłacić swoją pożyczkę szybciej, niż wymaga tego Twój okres, upewnij się, że znajdziesz pożyczkodawcę, który nie nalicza kar za przedpłatę.

Inne opłaty: Niektórzy pożyczkodawcy mogą pobierać inne opłaty, takie jak opłaty za opóźnienie lub opłaty za płatność czekiem. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę te opłaty, zanim zdecydujesz, która pożyczka osobista jest dla Ciebie najlepsza.

Proces aplikacji

Miękkie sprawdzenie kredytu do wstępnego zatwierdzenia: Wielu pożyczkodawców pozwala zobaczyć kwotowania stóp procentowych po wykonaniu miękkiej kontroli kredytowej. Nie wpłynie to na twoją zdolność kredytową, tak jak twarde zapytanie kredytowe, więc możesz rozejrzeć się za kursami, nie martwiąc się, że twój kredyt zostanie trafiony. Należy pamiętać, że większość pożyczkodawców przeprowadzi twarde zapytanie kredytowe później w procesie składania wniosku, aby określić, czy na pewno kwalifikujesz się do tego i jaka będzie Twoja stawka.

Jeśli współwnioskodawcy / współwnioskodawcy są dozwoleni: Jeśli nie jesteś uprawniony do samodzielnej pożyczki osobistej lub chcesz podzielić się odpowiedzialnością za spłatę z kimś innym, powinieneś poszukać pożyczkodawcy, który pozwoli Ci dodać współwnioskodawcę lub współlokatora do swojej aplikacji. Zapoznaj się z naszymi przewodnikami, aby dowiedzieć się więcej o pożyczkach osobistych u współwnioskodawcy lub pożyczkach osobistych u współwnioskodawcy.

Czas do sfinansowania: rozpatrzenie wniosku i przelanie środków na konto bankowe zajmie każdemu pożyczkodawcy inny czas. Jeśli potrzebujesz pieniędzy wcześniej, wybierz pożyczkodawcę z krótkim czasem finansowania.

Inny

Recenzje klientów: Często warto przeczytać recenzje klientów i skargi w zewnętrznych witrynach, takich jak Better Business Bureau i Trustpilot, aby sprawdzić, czy są jakieś typowe problemy z firmami, które rozważasz, które mogą mieć negatywny wpływ na Ciebie.

Kiedy korzystać z pożyczki osobistej

Pożyczki osobiste można wykorzystać na prawie wszystko. Nie oznacza to jednak, że warto ich używać do wszystkiego.

Powinieneś upewnić się, że przeznaczasz fundusze na coś, co pomoże ci finansowo – na przykład spłatę wysokiego oprocentowania zadłużenia na karcie kredytowej lub ulepszenie domu – lub na coś, co jest absolutnie konieczne, jak reagowanie w nagłych wypadkach.

Nie powinieneś używać pożyczek osobistych na „potrzeby”, takie jak wakacje lub nowe ubrania. Chociaż stawki są zazwyczaj niższe niż w przypadku kart kredytowych, nadal są na tyle wysokie, że nie należy niepotrzebnie zadłużać się.

Przed zaciągnięciem pożyczki osobistej upewnij się, że zadłużenie się na cokolwiek, na co planujesz, ma sens finansowy. Powinieneś również obliczyć, jakie będą Twoje miesięczne płatności, aby upewnić się, że Cię na nie stać.

Oprocentowanie kredytów osobistych

Pożyczki osobiste mają zwykle stałe oprocentowanie, które nie zmienia się przez cały okres pożyczki, dzięki czemu spłata jest prosta i przewidywalna.

Większość pożyczkodawców podaje roczne stopy oprocentowania (APR) dla swoich pożyczek. Obejmuje to wszystkie koszty kredytu, w tym zarówno stopę procentową, jak i opłaty za udzielenie kredytu.

Twój kurs będzie zależał głównie od historii kredytowej. Wyższe oceny kredytowe oznaczają niższe stawki i odwrotnie. Opierając się na naszych wcześniejszych użytkownikach i badaniach, oto stawki, których możesz się spodziewać na podstawie swojej zdolności kredytowej:

 • Doskonały kredyt (781+): poniżej 12%
 • Dobry kredyt (661-780): 12% – 16%
 • Uczciwy kredyt (601-660): 16% – 26%
 • Słaby kredyt (poniżej 600): 26% +

Jeśli nie masz dobrej zdolności kredytowej, możesz chcieć popracować nad jej poprawieniem przed zaciągnięciem pożyczki. Może to pomóc w uzyskaniu niższej stopy procentowej i zmniejszeniu kwoty odsetek, które płacisz w miarę upływu czasu. Sprawdź nasz przewodnik, jak poprawić swoją zdolność kredytową.

Proces składania wniosku o pożyczkę osobistą

Ubieganie się o pożyczki osobiste przez Internet stało się obecnie znacznie łatwiejsze. Kładąc nacisk na wygodę, wiele najlepszych firm pożyczkowych skupiło się na skróceniu wymaganego czasu i trudności w składaniu wniosków.

Kryteria kwalifikacji

Każdy pożyczkodawca ma inne kryteria kwalifikacyjne, ale większość pożyczkodawców przyjrzy się Twojemu raportowi kredytowemu i dochodom. Im wyższa Twoja ocena kredytowa i dochód, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz zgodę na pożyczkę.

Firmy oferujące pożyczki osobiste online częściej akceptują pożyczkobiorców, którzy nie mają idealnej oceny kredytowej, niż duże banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe. Po części ma to związek z tendencją do stosowania dodatkowych kryteriów poza historią kredytową, w tym wykształcenia, historii zatrudnienia i wolnych przepływów pieniężnych.

Jeśli jesteś obywatelem USA, prawdopodobnie nie będziesz mieć problemu ze złożeniem wniosku u żadnego z tych pożyczkodawców, ale w przypadku obywateli spoza USA mogą obowiązywać pewne wymagania wizowe lub zielonej karty.

Informacje potrzebne przy składaniu wniosku

Składając wniosek o pożyczkę osobistą, będziesz musiał podać pożyczkodawcy pewne informacje, aby mógł podjąć decyzję. W przypadku pożyczkodawców z alternatywnymi modelami kredytowymi może być konieczne podanie dodatkowych informacji, ale ogólnie prawdopodobnie będziesz potrzebować następujących informacji:

 • Identyfikacja. Prawo jazdy, numer lub numer ubezpieczenia społecznego, paszport lub inny oficjalny dokument tożsamości.
 • Zaświadczenie o dochodach. Jeśli masz pracodawcę, będziesz potrzebować formularzy W-2 i odcinków wypłaty. Jeśli jesteś samozatrudniony, będziesz potrzebować zeznań podatkowych lub wyciągów bankowych.
 • Potwierdzenie adresu. Prawdopodobnie będziesz potrzebować oficjalnego listu, takiego jak rachunek za media z Twoim adresem lub kopię umowy najmu lub aktu.

Plusy i minusy pożyczek osobistych

Jak każdy produkt finansowy, przed zaciągnięciem pożyczki osobistej należy wziąć pod uwagę zalety i wady. Oto kilka najważniejszych do rozważenia:

 • Niższe stawki niż alternatywy. Pożyczki osobiste mają zwykle niższe oprocentowanie niż karty kredytowe i inne produkty finansowe, co czyni je tańszą opcją pożyczki, jeśli masz przyzwoitą zdolność kredytową.
 • Stałe stopy procentowe. Większość pożyczek osobistych ma stałą stopę procentową, która sprawia, że ​​spłata jest przewidywalna, w przeciwieństwie do pożyczek o zmiennej stopie procentowej, która zmienia się wraz z rynkiem.
 • Może być używany do prawie wszystkiego. Większość pożyczkodawców pozwoli Ci spożytkować swoje osobiste fundusze pożyczkowe w dowolny sposób.
 • Nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. Pożyczki osobiste są zazwyczaj niezabezpieczone, co oznacza, że ​​nie musisz oferować zabezpieczenia, jak w przypadku pożyczki pod zastaw domu lub kredytu samochodowego.
 • Szybkie finansowanie. W przeciwieństwie do pożyczek pod zastaw domu, w przypadku których otrzymanie środków może zająć kilka tygodni, środki z pożyczki osobistej można zazwyczaj otrzymać w ciągu kilku dni.
 • Wysokie stawki dla pożyczkobiorców ze złym kredytem. Pożyczkobiorcy z oceną kredytową poniżej 600 lub więcej mogą kwalifikować się tylko do pożyczek o oprocentowaniu powyżej 20% lub 30%, co czyni je bardzo drogimi i prawdopodobnie trudnymi do spłaty.
 • Origination fees. While there are personal loans with no fees, most do have an origination fee of around 1% to 6%. These fees can increase the cost of the loan considerably.
 • Many scams in the industry. There are many scammers in the personal loan industry trying to make a quick buck off unsuspecting consumers. Be sure you are dealing with a reputable lender before providing any sensitive information.

Personal Loans vs. Credit Cards

Personal loans and credit cards are two popular options for covering expenses, and there are some key differences between the two that you should know about.

To start, credit cards are a form of revolving credit, meaning that you can continually use them to pay for things even after you pay off your balance. Personal loans, on the other hand, are installment loans that give you a lump sum of money upfront that you pay off over time. Once you pay off a personal loan, you will have to take another one out if you need more money. Credit cards are typically better for smaller purchases that you can pay off within a month, while personal loans are better for large purchases that you want to spread out over time.

As mentioned above, personal loans also typically have lower rates than credit cards, unless you have a bad credit score. This makes personal loans a good option to refinance credit card debt. For example, if you pay off a credit card with a 30% interest rate with a personal loan with a 15% interest rate, you will save significant money.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy