Martwisz się o leżenie na formularzach wniosku o kartę kredytową?

17 lutego 2021
Category: Limit Kredytowy

Martwisz się, że leżą na formularzach wniosków o kartę kredytową? Powinieneś być!

W przeciwieństwie do tego czasu, gdy jako dziecko wkładałeś palce do słoika z ciasteczkami i dostałeś policzek w nadgarstek, okłamywanie firm obsługujących karty kredytowe może prowadzić do złych rezultatów, ponieważ jest to w 100% nielegalne.

Oto, co musisz wiedzieć, zanim skusisz się na oszukanie liczb…

Spis treści

Czy masz ochotę kłamać o zarobkach?

Kuszące jest leżenie na formularzach o dochód z wniosków o wydanie karty kredytowej.

Podnieś trochę swoje wynagrodzenie, a firma obsługująca karty kredytowe może zaoferować Ci większy kredyt.

Zaokrąglij w dół te pożyczki studenckie, kredyty samochodowe, pożyczki mieszkaniowe lub pożyczki osobiste, a uzyskasz dostęp do jeszcze większej siły nabywczej.

Mając wyższy limit kredytu, możesz kupić nowy zegarek Cartier lub buty Louboutin.

Nie potrzeba wiele, by umysł odpłynął do wymarzonego świata nowych, luksusowych towarów.

Do licha, jeśli dostaniesz wystarczającą ilość kredytu, być może będziesz mógł nawet wyciągnąć kartę i odjechać nowym BMW – koniec z Ubers!

Ale zanim zanurzysz się w głębokich wodach zadłużenia z tytułu kart kredytowych, cofnij się na chwilę i rozważ konsekwencje obniżenia faktycznego kosztu czynszu lub zwiększenia prawdziwego wynagrodzenia na formularzach wniosków o wydanie karty kredytowej.

Dlaczego nie powinieneś kłaść się na wnioski o kartę kredytową

Jasne, kusi, aby nieco zawyżać swoje dochody, aby zwiększyć szanse na uzyskanie zgody na większy kredyt. Ale ryzyko leżenia na formularzach wniosków o wydanie karty kredytowej jest poważne.

W najgorszym przypadku możesz zostać ukarany grzywną w wysokości 1 000 000 USD za kłamstwo na formularzach wniosku o wydanie karty kredytowej i skazany na 30 lat więzienia.

Firmy obsługujące karty kredytowe uważają kłamstwo za jawne oszustwo i traktują je bardzo poważnie.

Powód jest oczywisty. Jeśli nie otrzymałeś zgody na wyższą kwotę, dzieje się tak, ponieważ najprawdopodobniej nie możesz sobie pozwolić na łączne koszty odsetek od karty kredytowej.

Wydawcy kart kredytowych przeprowadzają obliczenia, aby ocenić statystyczne prawdopodobieństwo, że klienci je zwrócą.

Kiedy wniosek zostaje odrzucony, dzieje się tak, ponieważ wystawca karty kredytowej przechwycił liczby i ocenił, że ryzyko zaległości lub niewypłacalności jest zbyt wysokie.

Próbując omijać zasady, podejmujesz duże ryzyko. Zasadniczo zakładasz, że jesteś rzadkim klientem, który może przeciwstawić się szansom.

Podobnie jak większość ludzi, którzy uważają, że są kierowcą „ lepszym od przeciętnego , tak też większość ludzi może sądzić, że będzie klientem, którego nie dotyczą zasady analizy statystycznej.

Ale prawa matematyki prawdopodobnie cię dogonią, jeśli podejmiesz próbę błędnego raportowania danych finansowych, więc najlepszą radą jest pozostanie uczciwym i zapisywanie dokładnych liczb.

Jeśli zarabiasz 80 000 $ rocznie i zaraportujesz 83 000 $, prawdopodobnie nie będzie to miało dużego wpływu w ten czy inny sposób (ale nadal nie powinieneś tego robić!). Jednakże, jeśli zarabiasz 22 000 USD rocznie i zgłaszasz dochód w wysokości 83 000 USD rocznie, prosisz o kłopoty.

Jak chciałbyś się dowiedzieć, jak zamienić 327 $ na 1237 $ zgodnie z prostym, powtarzalnym schematem handlowym? Wystarczy pobrać nasze bezpłatne „10 najlepszych opcji dochodu Superstars i jeden uproszczony system handlu opcjami. Pobierz bezpłatny raport i system handlu, aby rozpocząć i odkryć sekrety tworzenia stałego dochodu za pomocą jednego uproszczonego systemu handlu opcjami.

Potęga firm obsługujących karty kredytowe

Nawet jeśli rozumiesz kary związane z oszustwami związanymi z wnioskami o kartę kredytową i nadal masz pokusę, rozważ to…

Kiedy ubiegasz się o pożyczki lub karty kredytowe, banki i dostawcy mają pełne prawo zażądać dokumentów potwierdzających Twoje dochody i wierzytelności.

Jeśli uważasz, że możesz dowolnie podawać poziomy wynagrodzeń i kwoty zadłużenia, ponieważ uważasz, że te liczby nigdy nie zostaną sprawdzone, możesz mieć rację.

Ale możesz się mylić!

Wystarczy, że Twój bank lub dostawca karty kredytowej zażąda rzeczywistych wyciągów bankowych lub wyciągów pożyczki, abyś był narażony.

I wtedy przysłowiowy dom może się zawalić, ponieważ gdy zostaniesz odkryty, kostki domino mogą spaść.

W przeszłości na wnioskodawców, którzy zostali przyłapani na kłamstwie, groziły surowe kary, więc nie ma powodu, aby sądzić, że można uciec przed długim ramieniem prawa.

Nawet jeśli przejdziesz przez etap składania wniosku i uważasz, że jesteś wolny i jasny, wierzyciele mogą w każdej chwili zbadać Twoją sytuację finansową.

Z biegiem czasu ryzyko rośnie, a prawdopodobieństwo ucieczki bez szkód maleje.

W najgorszym przypadku, gdybyś musiał ogłosić bankructwo, nadal możesz zostać narażony, gdy przedstawiciele prawni porównają twoje zeznania podatkowe z roszczeniami o dochód i wykryją niezgodności.

Najważniejsze jest to, że ryzyko po prostu nie jest warte nagród.

Jak zwiększyć limit karty kredytowej

Jeśli kusi Cię, aby położyć się na formularzach wniosków o kartę kredytową, prawdopodobnie oznacza to, że chcesz zwiększyć swój limit karty kredytowej.

Aby to zrobić zgodnie z prawem, bez uciekania się do fałszywych oświadczeń, staraj się zwiększyć swoją zdolność kredytową.

Jeśli masz dobrą zdolność kredytową lub zły kredyt, istnieje prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz zgody na wysoki limit kredytowy.

Aby uzyskać akceptację dla kart z wyższej półki, takich jak Chase Sapphire Reserve℠, będziesz potrzebować dobrego → doskonałego kredytu.

Najlepszą strategią, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową i ostatecznie uzyskać dostęp do większej liczby kredytów, jest wykazanie odpowiedzialności finansowej wierzycielom.

Spłacaj swoje saldo co miesiąc, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Dokonuj terminowych płatności, kiedy trzeba będzie zapłacić rachunki. I uważaj na to, ile wykorzystujesz kredytu.

Kiedy wykorzystujesz więcej niż 30% swojego limitu kredytowego, ryzykujesz karą niższą zdolność kredytową. Wysokie wykorzystanie kredytu jest postrzegane mętnie, ponieważ sugeruje, że możesz mieć problemy finansowe, aby utrzymać głowę nad wodą.

Trzymaj się podstaw odpowiedzialności finansowej, a masz większe szanse na uzyskanie zgody na wyższy limit karty kredytowej w sposób zgodny z prawem.

Czy kiedykolwiek kusiło Cię, aby położyć się na formularzu wniosku o wydanie karty kredytowej? Na co się zdecydowałeś? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Eric Fry, jeden z najlepszych strategów inwestycyjnych w Ameryce, przedstawia swój najnowszy raport 5 Akcje technologiczne ustawione na 1000% zysków po wyprzedaży koronawirusa. Nie możesz pozwolić sobie na przegapienie jedynej raz na dekadę szansy zakupu po ostatnim spadku na rynkach.

ULUBIONE INWESTYCJEPOPULARNEINNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆNAJLEPSZE KARTY KREDYTOWE
 • Capital One Savor
 • Odkryj toChase Sapphire ReservePORÓWNAJ KARTY KREDYTOWE
 • Discover It vs Chase Freedom
 • Chase Freedom vs Sapphire PreferredAmEx Gold vs PlatinumOSTATNIE RECENZJE KART KREDYTOWYCH
 • Amex Premier Rewards Gold
 • 7 najlepszych kart kredytowych z wysokim limitemCapital One Spark Business
 • Doradcy
 • BrokerzyFirmyInwestowaniePrzejście na emeryturę
 • Kalkulatory finansowe
 • Robo-doradcySamopomocNarzędzia magazynowePodatek
 • O nas
 • KontaktWydawcyZRZECZENIE SIĘ: KORZYSTASZ Z PLATFORMY, USŁUG INWESTORCYJNYCH LUB MATERIAŁÓW ZBIOROWYCH WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO. UŻYTKOWNIK POTWIERDZA I ZGADZA SIĘ, ŻE INWESTORMUJE NIE MA ZOBOWIĄZANIA, ALE ZACHOWUJE PRAWO DO (A) MONITOROWANIA LUB PRZEGLĄDU MATERIAŁÓW UŻYTKOWNIKA; LUB (B) PRZEPROWADZAĆ WERYFIKACJĘ TOŻSAMOŚCI, KONTROLE KONTEKSTÓW LUB ZAREJESTROWANYCH OSÓB SEKSUALNYCH NA KAŻDYM CZŁONKU, W TYM, LECZ BEZ OGRANICZENIA DO INWESTORÓW PARTNERÓW I KLIENTÓW. PLATFORMA JEST DOSTARCZANA „TAK JAK JEST BEZ ŻADNEJ GWARANCJI, WYRAŹNEJ ANI DOROZUMIANEJ. BEZ OGRANICZANIA POWYŻSZEGO INWESTORMUJĄCEGO ORAZ JEGO PODMIOTÓW ZALEŻNYCH ORAZ ODPOWIEDNICH OFICERÓW, DYREKTORÓW, PRACOWNIKÓW I PRZEDSTAWICIELI WYRAŹNIE WYŁĄCZAJĄ WSZELKIE GWARANCJE PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU LUB PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU;WSZELKIE GWARANCJE WYNIKAJĄCE Z OBSŁUGI LUB KORZYSTANIA Z HANDLU; WSZELKIE GWARANCJE, OŚWIADCZENIA LUB GWARANCJE W ZWIĄZKU Z NINIEJSZĄ PLATFORMĄ LUB USŁUGAMI INWESTORCYJNYMI OFEROWANYMI NA TEJ PLATFORMIE LUB ZA jej pośrednictwem; I WSZELKIE GWARANCJE ZWIĄZANE Z JAKOŚCIĄ, PRZYDATNOŚCIĄ, PRAWDĄ, DOKŁADNOŚCIĄ LUB KOMPLETNOŚCIĄ WSZELKICH INFORMACJI LUB MATERIAŁÓW ZAWARTYCH LUB PRZEDSTAWIONYCH NA TEJ PLATFORMIE, W TYM BEZ OGRANICZEŃ WSZYSTKIE MATERIAŁY OGÓLNE. INVESTORMINT NIE UDZIELA ŻADNEJ GWARANCJI, ŻE PLATFORMA LUB USŁUGI INWESTORCYJNE SPEŁNIĄ TWOJE WYMAGANIA LUB BĘDĄ DOSTĘPNE NA NIEPRZERWANYCH, BEZPIECZNYCH I BEZBŁĘDNYCH PODSTAWACH. INWESTORMINT NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI I NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY WYPOSAŻENIA KOMPUTEROWEGO LUB INNYCH WŁASNOŚCI W ZWIĄZKU Z DOSTĘPEM DO PLATFORMY LUB KORZYSTANIEM Z niej. INWESTORMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK OBRAŻĄCE, OBRAŻĄCE,ANI NIELEGALNE POSTĘPOWANIE OSÓB TRZECICH, LUB JAKIEKOLWIEK STRATY LUB USZKODZENIA JAKIEKOLWIEK RODZAJU WYNIKAJĄCE Z WYKORZYSTANIA DANYCH, INFORMACJI, MATERIAŁÓW, SUBSTANCJI LUB MATERIAŁÓW ZBIOROWYCH PRZESYŁANYCH, PRZESYŁANYCH LUB UDOSTĘPNIONYCH ZA POMOCĄ PLATFORMY. ŻADNE PORADY ANI INFORMACJE, USTNE CZY PISEMNE, OTRZYMANE OD INWESTORII CZY ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY, NIE STANOWIĄ ŻADNEJ GWARANCJI, KTÓREJ NIE UDZIELONO WYRAŹNIE TUTAJ.

  INWESTORMENCJA MOŻE BYĆ ODPOWIEDZIALNA PRZEZ REKLAMODAWCÓW ZEWNĘTRZNYCH. DĄŻEMY JEDNAK DO OFEROWANIA NIEZALEŻNYCH BADAŃ, ANALIZ, PORÓWNAŃ I RECENZJI. WIĘCEJ INFORMACJI PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZYM REKLAMODAWCĄ.

  UŻYTKOWNIK JEST WYŁĄCZNIE ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKIE SWOJE KOMUNIKACJE I INTERAKCJE Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI LUB CZŁONKAMI PLATFORMY ORAZ Z INNYMI OSOBAMI, Z KTÓRYMI SIĘ KOMUNIKUJESZ LUB INTERAKCJESZ W WYNIKU KORZYSTANIA Z PLATFORMY, W TYM LECZ NIE TYLKO DO CZŁONKÓW KLIENTÓW, LUB ODBIORCY USŁUG. UŻYTKOWNIK ROZUMIE, ŻE INWESTORMUJE NIE PODEJMUJE ŻADNEJ PRÓBY WERYFIKACJI OŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY ANI PRZEGLĄDU LUB WERYFIKACJI JAKICHKOLWIEK USŁUG INWESTORCYJNYCH. INVESTORMINT NIE SKŁADA ŻADNYCH OŚWIADCZEŃ ANI GWARANCJI DOTYCZĄCYCH POSTĘPOWANIA UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY ANI ICH ZGODNOŚCI Z OBECNYMI LUB PRZYSZŁYMI UŻYTKOWNIKAMI PLATFORMY. ZGADZASZ SIĘ PODEJMOWAĆ ROZSĄDNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W ODNIESIENIU DO WSZYSTKICH KOMUNIKACJI I INTERAKCJI Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI PLATFORMY ORAZ Z INNYMI OSOBAMI, Z KTÓRYMI SIĘ KOMUNIKUJESZ LUB W INTERAKCIE W WYNIKU KORZYSTANIA Z PLATFORMY,W SZCZEGÓLNOŚCI JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ SPOTKAĆ OFFLINE CZY OSOBIŚCIE ORAZ ŚWIADCZYĆ LUB OTRZYMAĆ USŁUGI INWESTORMINALNE. INVESTORMINT WYRAŹNIE ZRZEKA SIĘ WSZELKIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIE LUB ZANIEDBANIE JAKICHKOLWIEK UŻYTKOWNIKÓW LUB OSÓB TRZECICH.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy