Kup Bitcoin przez PayPal

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Bitcoin miał być szybki. Bitcoin miał być elastyczny. Bitcoin został zaprojektowany jako waluta, z której każdy mógłby korzystać bez zakłóceń, niepotrzebnych tarć czy problemów. Jako usługa, którą wielu uważa za wygodną i przydatną, PayPal wydaje się być również dobrym rozwiązaniem dla bitcoinów.

Niestety, rzeczywistość czasami nie spełniała tych ideałów. Biorąc pod uwagę opóźnienia i trudności, które są tak powszechne w przypadku giełd, nawet samo nabycie bitcoina na początek może być kłopotliwe. Niektóre rynki peer-to-peer mogły początkowo wydawać się obiecujące, ale powolna, ręczna interwencja i negocjacje, których wymagały, nie były na ogół wygodne.

Nawet jeśli wszystkie elementy wydają się być na miejscu, użytkownicy bitcoinów często napotykają problemy w terenie. Poważnym krokiem naprzód dla waluty była usługa płatności online PayPal, która zaczęła zezwalać handlowcom na akceptowanie bitcoinów począwszy od 2015 roku. Można by zatem pomyśleć, że do tej pory byłoby łatwo kupić bitcoiny za pośrednictwem PayPal, ale zbyt wielu odkryło inaczej.

Zalety xCoins

Połączenie PayPal i Bitcoin na dobre

PayPal to najpopularniejszy na świecie system płatności online. Pozwalając zaufanej stronie trzeciej na obsługę ich informacji finansowych, użytkownicy systemu PayPal korzystają z szybszych, bezpieczniejszych i wygodniejszych transakcji online. Wiele osób korzysta obecnie z systemu PayPal tak często, że gromadzą znaczne salda na swoich kontach.

Niestety ci, którzy próbują kupić bitcoiny przez PayPal, często napotykają na blokady. Nawet jeśli giełdy akceptują finansowanie przez PayPal, mają tendencję do nakładania opóźnień wynoszących kilka lub więcej dni przed udostępnieniem bitcoinów. Niezależnie od tego, czy dla osób z saldami, które chcieliby pobrać, czy dla tych, którzy po prostu cenią wygodę usługi, korzystanie z PayPal do kupowania bitcoinów było w przeszłości zbyt trudne. W rzeczywistości często wydawało się, że dla tych, którzy chcą kupić bitcoin, PayPal nie był po prostu realistyczną opcją.

Na szczęście wcale tak nie jest. xCoins.io ułatwia korzystanie z PayPal do szybkiego lub nawet natychmiastowego otrzymywania bitcoinów. Zamiast czekać dni na rozliczenie transakcji wymiany, użytkownicy xCoins.io widzą, jak ich saldo portfela bitcoin rośnie od razu. Zamiast być zmuszanym do przekazywania informacji o koncie bankowym na giełdzie, użytkownicy xCoins.io mogą pozostać przy usłudze PayPal, którą już znają, używają i której ufają, bez konieczności czekania.

Nowy rodzaj rynku peer-to-peer z obsługą PayPal dla Bitcoin

W przeszłości istniały inne rynki bitcoinów peer-to-peer, ale xCoins.io jest pierwszym tego rodzaju. Uczestnictwo na rynku peer-to-peer oznaczało kiedyś potrzebę weryfikacji partnerów i podejmowania ryzyka, a każdy ruch wymagał czasu i wysiłku.

Platforma xCoins.io została zaprojektowana od podstaw, aby rozwiązać wszystkie te problemy, aby umożliwić nowy poziom wygody, bezpieczeństwa i szybkości. Starannie automatyzując cały proces oferowania i otrzymywania bitcoinów, xCoins.io wykracza daleko poza to, co mogą zapewnić zarówno giełdy, jak i inne platformy peer-to-peer.

Po przyjęciu oferty platforma xCoins.io automatycznie zajmie się resztą, udostępniając bitcoiny od razu, w większości przypadków. Dzięki opcjom finansowania, takim jak PayPal, karta kredytowa i karta debetowa, proces ten nie może być prostszy ani łatwiejszy. Zamiast kłopotów, czekania i frustracji, użytkownicy xCoins.io mogą skupić się na wielu pozytywnych aspektach, jakie Bitcoin wnosi do stołu, jednocześnie ciesząc się z korzystania z PayPal lub innej preferowanej opcji finansowania.

xCoins.io i PayPal łączą się, aby zapewnić użytkownikom Bitcoin to, czego chcą i na co zasługują

To również sprawia, że ​​xCoins.io i PayPal doskonale nadają się do tego, czego użytkownicy bitcoin chcą i oczekują od samej waluty. Korzystanie z zaawansowanej waluty cyfrowej, takiej jak bitcoin, nie powinno wymagać przestarzałych ograniczeń, opóźnień lub problemów.

Najnowocześniejsza, w pełni zautomatyzowana platforma peer-to-peer xCoins.io idealnie pasuje do najlepszej dostępnej technologii bitcoin. Automatyczny, całkowicie bezproblemowy proces umożliwia szybkie i bezpieczne dodawanie środków do portfela bitcoin za pomocą PayPal, kiedy tylko jest to najwygodniejsze.

Najwyższy czas, by bitcoin i jego użytkownicy mieli rozwiązanie takie jak xCoins.io, które sprawdza wszystkie pola. Najwyższy czas, aby otrzymywanie bitcoinów przez PayPal było tak samo wygodne, jak używanie tej popularnej usługi do jakichkolwiek innych celów. Zadbaliśmy o to, aby rejestracja i korzystanie z xCoins.io było tak proste, jak to tylko możliwe.

Zarejestruj się teraz, aby założyć własne konto, aby przekonać się sam. PayPal jest tutaj zawsze mile widziany.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy