Której karty najlepiej używać przy zakupach Costco?

17 lutego 2021

Gromadź nagrody podczas zakupów hurtowych

a katz / Shutterstock.com

Podsumowanie

Karta Visa Costco Anywhere firmy Citi zapewnia wysoki zwrot gotówki za paliwo, podróże i zakupy Costco, ale czy jest to najlepsza karta do zdobycia jak największej liczby nagród w Costco?

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Ale oprócz oszczędności, które można uzyskać dzięki hurtowemu zakupowi materiałów eksploatacyjnych, istnieje inny sposób na uzyskanie większej wartości z następnej podróży Costco – za pomocą odpowiedniej karty kredytowej. Samo Costco oferuje kartę pod wspólną marką, która zapewnia konkurencyjne nagrody za zakupy, a wiele innych kart oferuje również najwyższe stawki za wydatki Costco. Przeciągając odpowiednią kartę w kolejce do kasy, możesz zapewnić maksymalizację punktów lub zwrot gotówki.

Jeśli robisz zakupy w Costco, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych ulubionych kartach kredytowych do wydatków Costco i ich wartości.

Visa Costco Anywhere to świetna karta… z jedną poważną wadą

Karta Costco Anywhere Visa® od Citi to nie tylko świetna karta do zakupów Costco; jest to wszechstronna, świetna karta, której możesz używać do każdego zakupu, aby uzyskać wysoki współczynnik nagród i nie ma opłaty za transakcje zagraniczne.

Karta oferuje 4% zwrotu gotówki do 7000 USD na zakup benzyny rocznie (następnie 1%) – z dowolnej kwalifikującej się stacji benzynowej, nie tylko z Costco – 3% zwrotu gotówki w restauracjach i kwalifikujących się zakupach podróży, 2% zwrotu z zakupów Costco i 1% zwrotu gotówki za inne zakupy.

Karta Costco Anywhere Visa® firmy Citi Nasza ocena: 2,5 na 5

Wymagana ocena: Doskonała

Rodzaj karty: Cash back

Kategorie wydatków: paliwo, restauracje, podróże, zakupy Costco

Zgodnie z naszymi szacunkami, premie za zakupy benzyny i restauracji są hojne, zwiększając potencjalny wskaźnik zarobków do prawie 2% Twoich wydatków. Jeśli wydajesz dużo w określonej kategorii (np. Restauracje) – możesz zwiększyć swoje dochody z cashbacku powyżej 2%.

Klienci Avid Costco mogą uznać to za kwestię sporną. Ale jeśli nie masz pewności co do swojego członkostwa w Costco lub wolisz szybciej otrzymać zwrot gotówki, możesz rozważyć kartę lojalnościową, która jest mniej restrykcyjna przy wykupie.

Nie możesz pobić karty Costco do zakupów benzyny Costco

Jeśli próbujesz zdecydować, którą kartę lojalnościową trzymać przy pompie, wiza Costco jest zwykle najlepszą opcją. Uzyskanie 4% zwrotu gotówki na benzynę Costco, która już została przeceniona, to dobry interes. Chociaż istnieje kilka innych kart, które oferują zwrot gotówki w wysokości 5% przy zakupach gazu, warunki ich nagród zasadniczo nie obejmują Costco i innych sklepów hurtowych.

Jedynym wyjątkiem jest Chase Freedom®, który oferuje 5% zwrotu gotówki w kategoriach rotujących kwartalnie. Chociaż kategorie wydatków mogą się różnić w zależności od roku, kategorią pierwszego kwartału są zazwyczaj zakupy gazu i obejmuje gaz od Costco. Tak więc przez jeden kwartał roku karta Chase Freedom jest lepszą opcją na zakup gazu. Nie tylko zdobywasz wyższą stawkę nagród, ale możesz przenieść swoje nagrody na inne karty Chase Ultimate Rewards, aby uzyskać jeszcze lepszą wartość na zwrotach kosztów podróży.

Za najwyższy wskaźnik zarobków w pierwszym roku: Chase Freedom Unlimited

Karta Chase Freedom Unlimited może nie wydawać się najlepszym wyborem na zakupy Costco. W końcu jego stawka zwrotu gotówki w wysokości 1,5% jest niższa niż stopa 2%, którą można zarobić kartą Costco. Ale Chase Freedom Unlimited może oferować lepszą wartość nagród.

Chase Freedom Unlimited® Nasza ocena: 3,8 na 5

Wymagana ocena: Doskonała

Rodzaj karty: Cash back

Kategorie wydatków: Wszystkie zakupy

Poniższe tabele przedstawiają wartość różnych opcji wykupu dla każdej karty. Jak widać z pierwszej tabeli, Twoje zarobki z karty Costco za 2500 $ wydane w Costco wynoszą 50 $ – nie więcej, nie mniej:

Nagrody za wydatki Costco o wartości 2500 USD: karta Costco
Średnia stawka nagród Szacowane punkty / rok Ostateczna wartość nagród
2% 5000 50 $
W przypadku karty Chase Freedom Unlimited wartość twoich punktów różni się drastycznie, w zależności od tego, jak je wykorzystasz. Jeśli zdecydujesz się na zwrot gotówki (tj. Kredyt na wyciągu), otrzymasz tylko 38 USD wartości, co blednie w porównaniu z kartą Costco. Jeśli jednak przeniesiesz swoje punkty na kartę Chase Sapphire Preferred lub Chase Sapphire Reserve, możesz zwiększyć wartość swoich punktów, wymieniając je na podróż przez portal Chase Ultimate Rewards, gdzie otrzymasz 25% (preferowane) do 50% (Rezerwa) premia za wykup.

A jeśli przekażesz punkty partnerowi linii lotniczej, możesz zrobić to jeszcze lepiej, uważnie wyszukując opcje biletów lotniczych o wyższych wartościach. Na przykład punkty Southwest są bardzo cenne (średnio wyceniamy je na 1,6 centa za punkt). Nagrody Chase Freedom Unlimited uzyskane z wydatków Costco mogą być warte 59 USD lub więcej po przeniesieniu do programu lojalnościowego Southwest.

Nagrody za wydatki Costco 2500 $: karta Chase Freedom Unlimited

Wskazówka: aby skorzystać z tych bardziej wartościowych opcji wykupu, musisz mieć zarówno kartę Chase Freedom Unlimited, jak i kartę Chase Sapphire Preferred lub Sapphire Reserve. Może to stanowić wyzwanie dla niektórych posiadaczy kart, ponieważ Chase jest znany z narzucania ścisłej zasady 5/24 na wnioski o karty kredytowe. Aby zakwalifikować się do nowej karty Chase, nie możesz otworzyć pięciu lub więcej kart u żadnego wydawcy w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Zastanów się, czy pasuje to do strategii Twojej karty kredytowej, zanim wystąpisz o więcej niż jedną kartę od wystawcy.

Podwójne nagrody z bardziej elastycznym wykupem: karta Capital One Venture

Jeśli wolisz kartę lojalnościową z tą samą stałą stawką przy każdym zakupie, ta jest oczywista: karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards jest do zrobienia. Karta oferuje nagrody w wysokości 2 mil za dolara na wszystkie Twoje wydatki, w tym zakupy Costco. Podobnie jak w przypadku karty Citi Costco, mile na karcie Capital One Venture są wyceniane na 1 cent, gdy zostaną wykorzystane na podróż, co oznacza, że ​​wydatek 2500 USD da 50 USD w postaci nagród turystycznych.

Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards Nasza ocena: 4,2 na 5

Wymagana ocena: dobra do doskonałej

Rodzaj karty: Podróże

Kategorie wydatków: Hotele, ogólne zakupy

Jedna wada: karta zawiera roczną opłatę w wysokości 95 USD.

Kilka innych kart oferuje 2% zwrotu gotówki za zakupy Costco

Oprócz karty Capital One Venture istnieje kilka innych kart, które oferują 2% zwrot gotówki za zakupy Costco.

Na przykład karty Visa Signature® Fidelity Visa Signature i PenFed Power Cash Rewards oferują stałą stawkę 2% za zakupy. Z drugiej strony obie karty wymagają posiadania kwalifikowanego konta bankowego. Mimo to dla obecnych posiadaczy kart te karty są lepszą opcją przy zakupach Costco, ponieważ możesz odebrać swoje nagrody w dowolnym momencie.

Dodatkowo, karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards oferuje 2% zwrotu gotówki w sklepach spożywczych i hurtowych zakupach klubowych, oprócz 3% zwrotu na wybraną kategorię z sześciu opcji (2% i 3% kategorie ograniczone do 2500 USD w wydać kwartalnie, a następnie 1%) i 1% z powrotem na wszystkie inne zakupy.

Karty, które zapewniają 2% zwrotu gotówki przy zakupach Costco

Poniższa treść redakcyjna opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Jednak otrzymujemy rekompensatę, gdy klikasz linki do produktów naszych partnerów. Dowiedz się więcej o naszych zasadach reklamowych

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy