Ile kosztuje Pokémon HOME

Ile kosztuje Pokémon HOME
16 października 2020
Category: Jeśli Chcesz

Najlepsza odpowiedź: Pokémon HOME kosztuje 16 USD rocznie. Dostępny jest również plan jednomiesięczny za 3 USD i trzymiesięczny za 6 USD, a także darmowe konto Basic.

  • Płatne konto: Pokémon HOME Premium (od 3 USD / miesiąc w Nintendo eShop)

Czym w ogóle jest Pokémon HOME?

Pokémon HOME to najnowsza usługa w chmurze oferowana przez firmę Pokémon. Pokémon HOME pozwala graczom przenosić swoje Pokémony z różnych podstawowych gier Pokémon, Banku Pokémon i, w przyszłości, Pokémon Go. Pokémon HOME działa nie tylko jako system przechowywania Pokémonów.

Ma również kilka sposobów na wymianę Pokémonów z innymi graczami, funkcję oceny, Wiadomości Pokémon, dane bitewne, a nawet własne tajemnicze prezenty. Dostęp do tej usługi jest bezpłatny z kontem Basic lub za stałą opłatą z kontem Premium.

Pokémon HOME Premium czy Basic?

Pokémon HOME ma dwa rodzaje kont i trzy różne sposoby płatności, więc naprawdę istnieje plan dla każdego. Jednak, aby jak najlepiej wykorzystać swoje konto Pokémon HOME, prawdopodobnie powinieneś po prostu przejść od razu do konta Premium.

Funkcja Podstawowy Premia
Przelew bankowy Pokémon Nie tak
Liczba Pokémonów 30 Pokémon 6000 Pokémonów
Wonder Box 3 Pokémony 10 Pokémon
GTS 1 Pokémon 3 Pokémony
Pokój Trade Przystąp Utwórz i dołącz
Funkcja sędziego Nie tak

Mamy bardziej szczegółowy opis tych funkcji. Podsumowując, konto Basic jest naprawdę przydatne tylko do przenoszenia kilku Pokémonów z jednej gry do drugiej i ograniczonego korzystania z GTS i Wonder Rooms. Jeśli chcesz przechowywać więcej niż garść Pokémonów (konkretnie 30), potrzebujesz konta Premium. Musisz także mieć konto Premium, aby robić cokolwiek z istniejącym Bankiem Pokémon.

Koszt premium

Istnieją różne opcje płatności za Pokémon HOME. Możesz płacić co miesiąc, co trzy miesiące lub co roku.

  • Jeden miesiąc: 3 dolary
  • Trzy miesiące: 6 USD
  • Rok: 16 USD

Plan roczny to zdecydowanie najlepszy zakup, który kosztuje nieco ponad dolara miesięcznie. Jedynym powodem, dla którego widzę plan miesięczny lub trzymiesięczny, jest przeniesienie Pokémonów z konta Pokémon Bank do Pokémon Sword lub Shield.

Jeśli nie planujesz przechowywać Pokémonów w Pokémon HOME, miesiąc (lub trzy) na przeniesienie Pokémonów może wystarczyć, ale należy pamiętać, że istnieje wiele Pokémonów, których nie można przenieść do Pokémon Sword and Shield. Te gry nie korzystają z National Pokédex, ale raczej z Galarian Pokédex, który nie zawiera wielu Legendarnych i Mitycznych Pokémonów, więc może się okazać, że wielu ulubionych nie może zostać przeniesionych.

Pokémon HOME

Premium Pokémon HOME

Przechowuj tysiące Pokémonów i nie tylko!

Z kontem Premium Pokémon HOME możesz przechowywać do 6000 Pokémonów, hostować pokoje handlowe i korzystać z funkcji Pokémon Judging. Możesz przenieść wszystkie swoje istniejące Pokémony z Banku Pokémon, Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Let’s Go, Eevee !, a także Pokémon Sword and Shield.

  • Od 3 USD miesięcznie w Nintendo eShop

Oto najlepsze karty przechwytujące do przesyłania strumieniowego na Nintendo Switch

Przesyłanie strumieniowe gier wideo jest obecnie niezwykle powszechną formą rozrywki. Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart przechwytujących dla konsoli Nintendo Switch.

Te osłony ekranu utrzymują Switch Lite w nieskazitelnym stanie

Twój Switch Lite będzie podróżował z tobą wszędzie, ponieważ jest to dedykowana przenośna konsola podręczna. Oto najlepsze zabezpieczenia ekranu, dzięki którym będzie wyglądał tak nieskazitelnie jak zawsze!

Każdy kolor kontrolera Joy-Con plus kilka opcji dostosowywania!

Prawdopodobnie początkowo nie były dostępne, ale obecnie pod tęczą można znaleźć Joy-Cons w każdym kolorze.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy