Gdzie możesz użyć Bitcoina i co możesz za niego kupić?

17 lutego 2021

W dzisiejszych czasach wszyscy są tak zainteresowani handlem i forexem, że łatwo zapominają, że Bitcoin jest również walutą, nawet jeśli jest cyfrowa. Tak, to rodzaj akcji, coś, co można wymienić, inwestycja. Nie zapominajmy, że Bitcoin został stworzony jako rodzaj waluty, aby odwrócić więzi, jeśli chodzi o regularny rodzaj płatności i stał się niezbędny, jeśli chcesz coś zapłacić bez uwzględniania banku.

Wpływ bitcoina i innych kryptowalut na globalną gospodarkę jest ogromny, w tym na technologię blockchain, więc nie zdziw się, gdy zobaczysz, za ile rzeczy możesz zapłacić używając tylko bitcoina. Pytanie brzmi, gdzie można używać Bitcoina i co można za niego kupić?

Gdzie możesz wydać Bitcoiny?

Dolar jest nadal podstawowym rodzajem płatności (jak już możesz powiedzieć) i nie ma konkretnej prognozy, która będzie oznaczać, kiedy lub czy bitcoin całkowicie przejmie gospodarkę. Wiele miejsc akceptuje to jako formę płatności, ale zazwyczaj odbywa się to online. W zależności od tego, gdzie jesteś na świecie, niektóre sklepy mogą również akceptować Bitcoin. Ludzie nadal obawiają się wydawania tej kryptowaluty, ponieważ zawsze istnieje szansa, aby wejść wyżej na rynku, a zatem mieć więcej wartości.

Jak korzystać z Bitcoin Online i do zakupów

Jak wspomnieliśmy, Bitcoin jest o wiele bardziej odpowiedni do używania go do zakupów online i oferuje wiele opcji. Gdzieś dadzą ci szansę na skonfigurowanie tylko zakupów bitcoin, aw innych miejscach możesz kupić proste rzeczy, takie jak burger! Jeśli uznasz to za stosowne, możesz użyć swojego Bitcoina jako karty podarunkowej, ponieważ wiele „zwykłych sklepów je akceptuje, takich jak Target, Dunkin Donuts, Home Depot. Możesz także kupować rzeczy na Etsy itp.

 • Jeśli chcesz kupić coś za pomocą bitcoinów, proces jest stosunkowo łatwy. Powinieneś przejść do opcji „zapłać bitcoinem, a następnie wprowadzić informacje o swoim portfelu kryptowalutowym (zazwyczaj jest to kod QR, zwłaszcza jeśli płacisz telefonem). Następnie potwierdzasz swoje dane, a ostatnią rzeczą jest złożenie zamówienia. Jest to przetwarzane przez firmy, które umożliwiają handel kryptowalutami cyfrowymi.Zwróć uwagę, że niektóre firmy dają 10 minut na dokończenie zakupu, ponieważ płynność i zmienność bitcoina są wysokie.

  Gdzie online mogę kupować za pomocą Bitcoin?

  Wszystko zależy od wybranego sprzedawcy. Aby podać przykład, Overstock wykorzystuje dowolną transakcję bitcoin do budowania i rozwijania swojego łańcucha blokowego, więc uważa to również za inwestycję. Jeśli szukasz rzeczy do sprzedaży detalicznej, takich jak meble lub cokolwiek do domu, skorzystaj z opcji płatności bitcoinem. Jeśli tego nie próbowałeś, to byłby najlepszy czas.

  Newegg jest sprzedawcą elektroniki i chce otrzymywać płatności w bitcoinach tak bardzo, jak tylko może. Istnieją różne metody płatności, w zależności od tego, czy korzystasz z urządzenia mobilnego, czy stacjonarnego. W Newegg możesz kupować gry, konsole, komputery i inne zaawansowane technologicznie rzeczy.

  Microsoft, a raczej Bill Gates, wielokrotnie zmieniał swoje zdanie na temat bitcoinów, ale Jim Cramer bawił się pomysłem umieszczenia bitcoinów w systemie płatności Microsoftu. Możesz teraz przenieść Bitcoin ze swojego portfela na konto Microsoft i można go używać na Xbox lub w sklepie Windows.

  Inne firmy robią to na mniejszą skalę, dopuszczając tylko niektóre płatności. Możesz rezerwować loty, hotele i wszystko, co dotyczy podróży przez Expedię, ponieważ współpracują one z Coinbase, co umożliwi im wymianę Bitcoinów. Dlatego opłata transakcyjna istnieje. Jeśli wszystko pójdzie dobrze z Expedia, w przyszłości możemy spodziewać się regularnych lotów za pomocą bitcoinów. Kto wie? W końcu dzięki Dish Network można nawet płacić za telewizję satelitarną w bitcoinach. Przyjęli kryptowalutę już w 2014 roku. Możesz nawet przekazywać darowizny! Wikipedia jest przykładem, gdzie natychmiast łączą się z Coinbase, jeśli zażądasz transferu bitcoinów.

  Bitcoin w zwykłych sklepach? Tak!

  Mimo że Bitcoin to wciąż nowość, wielu właścicieli sklepów detalicznych wierzy, że bitcoin stanie się regularnym elementem płatności w przyszłości. Dlatego możesz szybko natknąć się na znak, który mówi: „Bierzemy bitcoiny! w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Oczywiście jest to dalekie od bycia tak powszechnym jak dolar, ale możliwe jest, że możesz gdzieś fizycznie iść i zapłacić bitcoinem.

  • Jak płacisz w sklepach? Mając urządzenie mobilne w ręku i skanując klucz do portfela lub kod QR, płatność może zostać zrealizowana nawet szybciej niż przy użyciu karty kredytowej, jeśli metoda jest dobrze zintegrowana. Opinia końcowa

   Bitcoin powoli, ale z pewnością staje się coraz bardziej atrakcyjny dla zwykłych ludzi i trafi do sklepów detalicznych. To tylko pytanie, kiedy i czy małe firmy zechcą wdrożyć odpowiednią technologię. Powinni, bo to przyszłość, i powinni nadążać za trendami ze względu na swoją pracę. Nadal faktem jest, że zmienność jest wysoka, więc powinieneś zwracać uwagę zawsze, gdy chcesz coś zapłacić, zwłaszcza jeśli jesteś traderem. Ale, jak widać, bitcoin ma szansę!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy