Co jest uważane za niski wynik kredytowy?

17 lutego 2021
Category: Wynik Kredytowy

Co jest uważane za niski wynik kredytowy?

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby mieć dobry kredyt. Wygląda na to, że ktoś jest za każdym rogiem, szukając dobrego kredytu jako warunku do pożyczenia pieniędzy. Tak właśnie działa system pożyczek. Kredytodawcy chcą, aby wiarygodni pożyczkobiorcy stali się ich klientami. Konsumenci muszą zawsze utrzymywać wysoką zdolność kredytową i wiedzieć, co znajduje się w ich raporcie kredytowym.

Niska ocena kredytowa

Ocena kredytowa, którą konsumenci muszą być traktowani jako osoba ze złym kredytem jest różna. Zgodnie z ogólną zasadą, większość uważa kredyt poniżej 600 kredytów za zły kredyt a inni za dobry kredyt. Wielu pożyczkodawców nadal będzie rozważać pożyczki z punktacją kredytową poniżej 600 klientów.

Mając dobrą historię płatności, pożyczkodawcy mogą pobierać oceny kredytowe z zakresu średniego 600 dla kredytów hipotecznych i średniego zakresu 500 dla kredytów samochodowych. Wymogi dotyczące zdolności kredytowej różnią się znacznie w zależności od pożyczkodawcy i różnią się w zależności od celu kredytu, który chcą otrzymać konsumenci.

Sposoby na podniesienie oceny kredytowej
  • Złóż wniosek o nowy kredyt . Ubieganie się o nowy kredyt jest zazwyczaj korzystne dla kogoś, kto odbudowuje swój kredyt lub dla kogoś, kto chce podnieść swoją zdolność kredytową. Dokonywanie terminowych płatności za pomocą nowego kredytu może szybko podnieść zdolność kredytową.
  • Zarejestruj się w programie monitorowania kredytów . Programy monitorowania kredytów nie są bezpłatne, ale są warte ceny, jaką płacą konsumenci. Program umożliwia dostęp do każdego z raportów kredytowych i ocen kredytowych, dzięki czemu konsumenci mogą dokładnie zobaczyć, co pojawia się w ich raporcie kredytowym. Nowe raporty i wyniki są dostępne co kilka miesięcy. Konsumenci mogą łatwo wykryć aktywność lub przeglądać konta, które do nich nie należą. Złóż wniosek o co najmniej jedną kartę kredytową . Karty kredytowe są bardzo pomocne w zdobywaniu ocen kredytowych. Wspaniałą rzeczą w kartach kredytowych jest to, że nawet najmniejsza aktywność może pomóc w podniesieniu oceny kredytowej. Dopóki konsumenci będą pamiętać o terminowym regulowaniu rachunków i utrzymywaniu niskiego salda, ich ocena kredytowa będzie korzystna. Płać rachunki zgodnie z planem . Kiedy konsumenci płacą rachunki na czas, bardzo pomagają im w uzyskaniu kredytu. Pożyczkodawcy szukają dobrej historii płatności u potencjalnych klientów. Złóż wniosek o niewielką pożyczkę . Pożyczki mogą pomóc konsumentom udowodnić pożyczkodawcom swoją zdolność kredytową. Na przykład spłata pożyczki w wysokości 100 USD zgodnie z warunkami może znacznie podnieść zdolność kredytową. Konsumenci mogą ponownie ubiegać się o pożyczkę, dopóki ich ocena kredytowa nie wzrośnie do liczby, której żądają konsumenci. Negocjuj stare długi . Stare długi mogą uniemożliwić konsumentom otrzymanie przyszłych pożyczek. Dopóki stary dług nie zostanie spłacony, konsumenci będą musieli przez jakiś czas akceptować niższą zdolność kredytową. Konsumenci powinni negocjować długi i żądać od kredytodawców natychmiastowego usunięcia negatywnych informacji, aby ich ocena kredytowa mogła wzrosnąć.Niska ocena kredytowa różni się w zależności od pożyczkodawcy. Niska ocena kredytowa niekoniecznie oznacza, że ​​konsumenci nie otrzymają kredytu dla pożyczkodawców. Konsumenci powinni być na bieżąco z informacjami zawartymi w raportach kredytowych i zawsze znać swoją zdolność kredytową.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy