12 najlepszych darmowych kont czekowych (bez opłat miesięcznych) Październik 2020 r

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Czy chcesz założyć nowe doświadczenie bankowe, ale chcesz uniknąć wszelkich opłat miesięcznych lub opłat za utrzymanie? Jak chciałbyś uniknąć potencjalnych opłat, korzystając po prostu z funkcji dostępnych na koncie? Jeśli czytasz ten post, być może szukasz najlepszego bezpłatnego osobistego konta czekowego .

W przypadku nowego rachunku rozliczeniowego typowa jest miesięczna opłata za utrzymanie, która różni się w zależności od banku, do którego się przyłączasz lub konta, z którego chcesz skorzystać. Jednak z drugiej strony opłaty są zwykle odstąpione, jeśli spełniasz określone wymagania związane z nowym doświadczeniem bankowym.

Oprócz możliwości uniknięcia opłat, uzyskasz również dostęp do funkcji i korzyści, które zwykle są oferowane wraz z bezpłatnym kontem rozliczeniowym, takich jak bankowość internetowa, bankowość mobilna, dostęp do bankomatów, a także łatwy dostęp za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym kontem czekowym bez konieczności przeprowadzania własnych badań, przygotowaliśmy listę najlepszych bezpłatnych kont czekowych, które są obecnie dostępne!

Poniżej sprawdzimy najlepsze bezpłatne opcje konta czekowego.

Nasze najlepsze przewodniki bankowe

Najlepsze bonusy na koncie bankowym Najlepsze bezpłatne osobiste konta rozliczeniowe Najlepsze ceny oszczędności i rynku pieniężnego Najlepsze bezpłatne konta biznesowe Najlepsze ceny kont CD Konta bankowe najlepszych studentówSpis treści

Najlepsze darmowe konta czekowe

Chase Total Checking® Account

Chase Bank oferuje obecnym mieszkańcom tych stanów możliwość skorzystania z jednego z najlepszych dostępnych rachunków.

Nie tylko uzyskasz dostęp do niesamowitych korzyści i korzyści, takich jak bankowość internetowa, ale będziesz mieć dostęp do kilku bankomatów w całym kraju. Ponadto pamiętaj, że konto Total Checking® nie jest darmowe. Jednak opłat z tym związanych można łatwo uniknąć i na pewno warto z nich skorzystać.

 • Dostępność : (Lokalizator banku)
 • Aplikacja mobilna : iOS lub Android Zarabia odsetki : nie Miesięczna opłata za usługę : 12 USD, zobacz poniżej, jak zrezygnować z opłaty Minimalne wymaganie dotyczące salda : brak Minimalny depozyt otwarcia : 0 $Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź naszą recenzję konta Total Checking®, a także nasze promocje Chase Bank.

  Huntington Asterisk-Free Checking®Dla tych, którzy szukają nowego konta czekowego, które zapewni konsumentom ulgę dzięki fantastycznym funkcjom, a także posiadaniu bezpłatnego konta czekowego, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

  Dostępny dla mieszkańców 8 stanów, w których działa Huntington Bank, będziesz mieć dostęp do takich funkcji, jak 24-godzinna ulga w rachunku bankowym grace®, a także dostęp do ponad 700 oddziałów.

  • Typ konta: Asterisk-Free Checking®
  • Aplikacja mobilna : iOS lub Android Dostępność: OH, MI, IN, PN, KY, WV, IL, WI (lokalizator banków) Zarabia odsetki : nie Miesięczna opłata za usługę : brak Minimalne wymaganie dotyczące salda : brak Minimalny depozyt otwierający : 25 $Zainteresowani powinni zapoznać się z naszą recenzją Asterisk-Free Checking® oraz listą wszystkich aktualnych promocji w Huntington Bank.

   Proste konto rozliczenioweNajlepszy wybór dla bankowości mobilnej

   Simple kładzie większy nacisk na mobilność niż inne banki internetowe. Jedna z najbardziej funkcjonalnych aplikacji mobilnych, obecnie oferuje jeden z najwyższych bonusów w sieci. Zarób 1,90% RRSO, otwierając nowe konto indywidualne i wspólne chronione konto z kwalifikującymi się działaniami.

   Nie ma żadnych opłat miesięcznych, wymogu minimalnego salda, opłaty za debet, opłaty za zamknięcie konta, opłaty za wymianę karty ani opłaty od Simple za bankomaty spoza sieci. Będziesz mieć dostęp do 40 000 bezpłatnych bankomatów w sieci.

   Dzięki aplikacji możesz dokonywać mobilnych wpłat czekowych, a także wyznaczać cele i śledzić wydatki za pomocą wbudowanych narzędzi.

   • Typ konta: proste sprawdzanie wysokich zysków
   • Aplikacja mobilna : iOS lub Android Dostępność: dostępne online w całym kraju. Zarabia odsetki : Tak, zarabiaj świetne stawki z kontem oszczędnościowym online od Simple Miesięczna opłata za usługę : brak Minimalne wymaganie dotyczące salda : brak Minimalny depozyt otwarcia : 0 $ Dostęp do bankomatów: 40 000 bankomatów w sieci jest dostępnych bezpłatnie.Dla zainteresowanych, koniecznie sprawdź naszą recenzję na temat prostych bonusów

    Sprawdzanie nagród Axos BankŚwietny wybór na odsetki

    Będąc bankiem internetowym Axos Bank oferuje fantastyczne stawki, jednocześnie oferując rachunki bez miesięcznych opłat za utrzymanie, a także bez minimalnego salda.

    Skorzystaj z obecnego RRSO 1,25% i możesz zarabiać odsetki od sald do 150000 USD. Jednak musiałbyś spełnić określone wymagania.

   • Dostępność : ogólnokrajowy online
    • Fizyczne gałęzie : brak
    • Aplikacja mobilna : iOS lub Android Oprocentowanie : Tak, 1,25% RRSO Opłata miesięczna : brak Minimalne wymaganie dotyczące salda : brak Minimalna wpłata na otwarcie : 1 $ Opcje finansowania kartą kredytową : nie dotyczy Dostęp do bankomatów : brak opłat za bankomaty w całym kraju, ponieważ zwracają one wszystkie opłaty w bankomatach w USAZobacz naszą recenzję sprawdzania nagród Axos Bank, aby uzyskać więcej informacji.

     Konto Aspiration Spend & Save To intuicyjne konto internetowe dostępne wyłącznie za pośrednictwem Aspiration umożliwia użytkownikom śledzenie wpływu ich wydatków przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałego oprocentowania w wysokości 2,00% RRSO, a wszystko to dzięki wygodnej aplikacji mobilnej.

     Co więcej, nie ma żadnych opłat miesięcznych, a jednocześnie nie masz dostępu do minimalnego miesięcznego salda i żadnych opłat za debet. Należy jednak pamiętać, że konto wymaga minimalnego depozytu otwierającego w wysokości 10 USD.

    • Aplikuj teraz w Aspiration
    • Dostępność : online
     • Fizyczne gałęzie : Nie
     • Aplikacja mobilna : iOS lub Android Zarabia odsetki : tak Miesięczna opłata za usługę : brak Minimalne wymaganie dotyczące salda : brak Minimalny depozyt otwierający : 10 $Konto czekowe BBVA OnlineZ kontem BBVA Online Checking , nowi kandydaci mogą zacząć już od 25 $. Członek FDIC

      Oprócz braku miesięcznej opłaty za usługę możesz przejąć kontrolę nad swoim kontem dzięki hojnym funkcjom, takim jak automatyczne oszczędzanie, monitorowanie oszustw, sprawdzanie obrazów z wyciągiem i wiele więcej.

      Ponadto uzyskasz bezpłatny dostęp do sieci bankomatów BBVA i Allpoint w całym kraju i na świecie.

     • Aplikuj teraz
     • Dostępność : Konto internetowe dostępne w całym kraju z wyjątkiem AK i HI